OCTA polise gudriem un apzinīgiem transportlīdzekļu īpašniekiem 1

Ikviens autovadītājs zina, ka sēsties savā transportlīdzeklī bez OCTA apdrošināšanas nav prātīga lieta. Protams, uzmanīga braukšana un ceļu satiksmes noteikumu ievērošana ir katra autovadītāja pienākums, tomēr no negadījumiem nav pasargāts neviens. Tieši tāpēc OCTA polise ir nepieciešama visiem transportlīdzekļiem, kas piedalās ceļu satiksmē.

OCTA polise – obligātā apdrošināšana Tavam transportlīdzeklim

OCTA ir obligātā civiltiesiskā transportlīdzekļu apdrošināšana, kas sedz zaudējumus cietušajiem cilvēkiem, transportlīdzekļiem un ēkām, ja Tavas vainas dēļ notiek ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt, ja negadījumu izraisa un tiek atzīts par vainīgu cits ceļu satiksmes negadījumā iesaistītais, tad vainīgā autovadītāja OCTA polise sedz zaudējumus Tavam transportlīdzeklim un veselībai. OCTA polise ir papildu drošības spilvens gadījumos, ja notiek šāda veida ķibele uz ceļa.

Ko atlīdzina OCTA?

OCTA atlīdzība tiek piešķirta tikai satiksmes negadījumā cietušajam, ja viņš nav atzīts par vainīgu šī negadījumā izraisīšanā. Iegādājoties polisi, Tu vari būt pārliecināts, ka pēc notikušā negadījuma atlīdzība tiek piešķirta, piemēram:

* Transportlīdzekļa remontam;

* Evakuācijai no negadījuma vietas līdz transportlīdzekļa īpašnieka vai lietotāja dzīvesvietai vai servisam;

* Ārstēšanās procesam, piemēram, rehabilitācijai, ārstu apmeklējumiem un izmeklējumiem, medikamentu un medicīnas preču iegādei u.c.

* Ēku, ceļu vai citu materiālu īpašumu bojājumiem;

* Citu zaudējumu kompensēšanai.

IIZI  - atbildīgs un pieredzējis apdrošinātājs

OCTA polisei ir dažādas nianses, tāpēc Tev noteikti noderēs profesionāls padoms no pieredzējušiem apdrošināšanas brokeriem. Uzņēmuma IIZI apdrošināšanas eksperti informēs Tevi par visām OCTA aktualitātēm un iespējām, piedāvājot labāko apdrošināšanas risinājumu.

Tavām ērtībām – OCTA polise internetā

Apdrošināšanas brokeri IIZI nodrošina ne tikai modernus un inovatīvus risinājumus, bet arī ērtu un ātru pakalpojumu iegādi. IIZI Tev sniedz iespēju aprēķināt, izvēlēties un iegādāties OCTA apdrošināšanu internetā, uzreiz saņemot arī polisi.

Kā aprēķināt OCTA polises cenu?


IIZI mājaslapā iizi.lv ievadi:

* Transportlīdzekļa reģistrācijas numuru;

* Reģistrācijas apliecības numuru.

IIZI apdrošināšanas brokeri piedāvās Tev izdevīgāko un atbilstošāko variantu. OCTA nozīmē to, ka Tu nepaliksi zaudētājos!

Izdevīga transportlīdzekļa apdrošināšana ar IIZI

Braucot bez OCTA polises, Tu vari saņemt naudas sodu un 2 soda punktus. Neriskē, bet gan iepazīsties ar IIZI apdrošināšanas risinājumiem un izvēlies sev piemērotāko apdrošināšanas polisi! Informāciju par OCTA polisi un citiem produktiem un apdrošināšanas veidiem meklē iizi.lv vai zvanot pa tālruni +371 6722 7739!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Olegs

Manuprāt, OCTA visiem apdrošinātājiem ir vienāda, tikai katrs prasa par to savu cenu. Protams, noteikti atšķirība ir kautkāda, bet vai tā ir vērta pārmaksāt x summu. Tāpēc meklēju lētāko piedāvājumu, beiži vien skatos caur kaut kādiem agrigātoriem, piemēram, manapolise.lv (https://www.manapolise.lv).

pirms gada, 2019.08.31 15:56

Reklāmraksti