"Orbea" velosipēdi

"Orbea" ir viena no vecākajām šobrīd strādājošajām rūpnīcām, kurā vēl joprojām tiek ražoti velosipēdi. 1840.gadā trīs brāļi nodibināja kompāniju "Orbea Hermanos" (''Orbea brāļi'' - no spāņu valodas). Sākotnēji "Orbea Hermanos" nodarbojās ar ieroču ražošanu, panākumus šajā nozarē sasniedzot strauji, jo kompānija tika uzskatīta par pionieri elektrības izmantošanā šo produktu ražošanas procesā.

1930.gadā "Orbea" sāka ražot velosipēdus. Gandrīz gadsimta pieredze darbā ar tērauda caurulēm, elektrības izmantošanu metālapstrādē ļāva ātri uzsākt velosipēdu ražošanu. 16 gadus vēlāk "Orbea" rūpnīcā strādāja jau 1000 cilvēku un gadā tika saražoti 50 000 velosipēdu. Ceļā līdz mūsdienīgiem un kvalitatīviem velosipēdiem "Orbea" ir daudz strādājis, sākotnēji izcīnījis daudz uzvaru šosejas un krosa sacensībās, bet vēlāk arī iegūts olimpiskais zelts un sudrabs kalnu velosipēdu disciplīnā.


Mūsdienu "Orbea" izceļas ar ļoti labu cenas un kvalitātes attiecību, īpaši izceļot bērnu velosipēdus, jo tieši tie ir vieni no vieglākajiem un pārdomātākajiem tirgū atrodamajiem velosipēdiem. Lai arī nav viegli atrast kādu Eiropas veloražotāju zīmolu topu vai salīdzinājumu, "Orbea" noteikti ir viens no lielākajiem spēlētājiem, un mums ir patiess prieks piedāvat šos velosipēdus saviem klientiem. Jāatzīst, ka "Orbea" ražoto velosipēdu klāsts ir tik liels, ka visus velosipēdus nespējam izstādīt mūsu veikalā, tāpēc piedāvājam interesentiem ik gadu iepriekš pasūtīt sev tīkamo velosipēdu modeli, reizē piedāvajot patīkamas atlaides kārotajam velosipēdam. Papildu pakalpojums, ko piedāvājam klientiem, ir bezprocentu līzinga iespējas ar nomaksas laiku līdz 12 mēnešiem. Līzingu iespējams nokārtot gan uz vietas veikalā, gan attālināti caur internetu. Piedāvājam savā veikalā arī citu ražotāju velosipēdus. Plašāka informācija atrodama mūsu mājaslapā: www.xsports.lv vai uz vietas veikalā, Rīgā, Džutas ielā 8.

Pievieno komentāru

Reklāmraksti