Pārtikas drošība uzņēmumā - apgūsti to Webapmaciba.lv!

Darbojoties ar pārtiku saistītā nozarē, obligāta prasība ir zināt, kas ir pārtikas drošība uzņēmumā. Šādas zināšanas iespējams apgūt gan tradicionālajos kursos, gan tiešsaistē.

Ko sevī ietver pārtikas drošība uzņēmumā?

Pārtikas drošība ir ļoti svarīgs process pārtikas apritē. Tā liek ievērot dažādus drošības pasākumus, piemēram:

 • Pārtikas uzglabāšanu piemērotā temperatūrā un vietā;
 • Pareizu pārtikas produktu apstrādi;
 • Katra pārtikas aprites posma uzraudzību un analīzi.

Kā šīs zināšanas iespējams iegūt?

Kā jau jebkurus kursus, arī pārtikas higiēnas un pārtikas drošības kursus iespējams iziet, dodoties uz kādu no iestādēm, kas sniedz šādu pakalpojumu. Taču daudz ērtāks variants ir apmācības tiešsaistē. Lūk, dažas no priekšrocībām:

 • Iespēja ietaupīt laiku — apmeklējot kursus uz vietas, Tev nāksies pavadīt laiku ceļā uz un no mācību iestādes. Kā arī mācības vajadzēs apmeklēt kādā konkrētā laikā, līdz ar to pakārtojot tām savu ikdienu. Bet, apgūstot šos kursus internetā, mācību materiāliem un eksāmena likšanai vari pievērsties jebkurā diennakts brīdī;
 • Finanšu līdzekļu ietaupījums — dodoties uz «parastajiem» kursiem, bieži vien nāksies izmantot savu transporta līdzekli vai sabiedrisko transportu, kas radīs papildus izmaksas. Turklāt kursi internetā nereti ir lētāki nekā citās mācību iestādēs.

Kas ir Webapmaciba.lv?

Viena no iestādēm, kuras pakalpojumu klāstā ietilpst pārtikas drošība uzņēmumā, ir Webapmaciba.lv. Kāpēc izmantot šī uzņēmuma sniegtos pakalpojumus?

 • Apmācības ir izstrādātas saskaņā ar Latvijas un ES higiēnas prasību regulējošiem likumiem;
 • Kursi ne tikai sniedz visu nepieciešamo informāciju ērtā un saprotamā veidā, bet arī ļauj vajadzīgās zināšanas apgūt ātrāk nekā tradicionālajās mācību iestādēs;
 • Ja Tev vai Tavam uzņēmumam internetā pieejamā apmācība tomēr nav piemērota, Webapmaciba.lv garantē naudas atgriešanu;
 • Apmācību iespējams iziet gan latviešu, gan krievu valodā.

Kāds ir apmācību process?

 • Sākumā nepieciešams piereģistrēt sevi kā lietotāju, atverot firmas vai privātpersonas kontu, izvēlēties piemērotāko valodu higiēnas apmācībām, kā arī ievadīt apmācāmā datus un izvēlēties ērtāko maksāšanas veidu;
 • Pēc tam jāapmaksā rēķins. Kad šis solis veikts, uz e-pastu tiek nosūtītas paroles, ar kurām iespējams iekļūt izveidotajā profilā;
 • Ienākot savā kontā, iespējams piekļūt mācību materiāliem, kā arī kārtot testus un eksāmenu (katram no pārbaudījumiem paredzētais laiks ir divas stundas);
 • Pēc veiksmīgas eksāmena nokārtošanas sertifikātu, kas apliecina iegūtās zināšanas, var izdrukāt uzreiz vai nosūtīt uz e-pastu.

Cik ilgā laikā kursus iespējams iziet?

Tas atkarīgs gan no iepriekšējām zināšanām, gan vielas uztveres ātruma. Ja priekšzināšanas ir pietiekamas, vari veikt vien testus un eksāmenu, kas vidēji aizņem 15 līdz 30 minūtes. Savukārt, ja vajadzīgs iepazīties ar mācību materiāliem un tos apgūt, aptuvenais laiks kopā ar testu un eksāmena kārtošanu būs divas līdz trīs stundas.

Kā man rīkoties, ja radušās neskaidrības?

Ja vēlies sazināties ar uzņēmuma pārstāvjiem, izmanto kontaktformu mājaslapā webapmaciba.lv zem sadaļas «Kontaktinformācija». Tur atradīsi arī uzņēmuma rekvizītus: norēķinu kontus, adresi, nosaukumu utt. Savukārt sadaļā «BUJ» jeb «Biežāk Uzdotie Jautājumi» spēsi rast atbildes uz populārākajiem citu lietotāju jautājumiem.

Ne velti tiešsaistē pieejamās apmācības kļūst arvien populārākas — tās ļauj ietaupīt gan laiku, gan līdzekļus, turklāt zināšanas un sertifikātu iespējams saņemt pat neizejot no mājas. Tev nepieciešams apliecinājums par to, ka zini, kas ir pārtikas drošība uzņēmumā? Tādā gadījumā ienāc webapmaciba.lv un iegūsti sertifikātu ātri un ērti!

Reklāmraksti