Pirmais kredīts bez maksas – izdevīgs risinājums negaidītās situācijās 3

Negaidītas situācijas, kad vajadzīgi papildu naudas līdzekļi, cilvēki risina dažādi – kāds ir parūpējies par iekrājumiem, kāds - aizņemas no draugiem vai radiniekiem, dažs dodas kredītiestādi. Ja vajadzīgs aizņēmums, pastāv vēl kāda iespēja – ātrais kredīts internetā. Pateicoties ērtajai kredīta noformēšanai, tas būs labs risinājums situācijās, kad nauda vajadzīga steidzami.

Izdevīgs kredīts steidzamu maksājumu veikšanai

Visbiežāk ātrie kredīti tiek izsniegti uz termiņu līdz 30 dienām, līdz ar to arī pieejamās aizdevuma summas ir salīdzinoši nelielas. Tieši tādēļ ātrie, internetā noformējamie kredīti ir ideāls risinājums īslaicīgu finansiālu sarežģījumu gadījumā. Turklāt tie pieejami bez laikietilpīgu un sarežģītu formalitāšu kārtošanas – lai saņemtu aizdevumu nav vajadzīga:

♦ Ķīla;

♦ Galvojums;

♦ Izziņas.

Pie vairākiem aizdevējiem pieejams pirmais kredīts bez maksas. Tas nozīmē, ka kredītam netiek piemērota procentu likme – jāatdod tik, cik aizņēmies. 

Ondo.lv – draudzīgs aizdevums 

Tiem, kas vēlas aizņemties ne vien izdevīgi, bet arī droši, jāaizņemas pie kredītdevēja, kuru novērtē daudzi. Viens no populārākajiem aizdevējiem Latvijā ir Ondo.lv, kas izsniedz izdevīgus un ērti noformējamus īstermiņa kredītus. Turklāt Ondo.lv piedāvājumā pirmais kredīts bez maksas. 

Noformējot kredītu, jāņem vērā, ka pirmais kredīts bez maksas pieejams līdz 300 eiro, savukārt aizņemoties atkārtoti, maksimālā kredīta summa ir lielāka – līdz 425 eiro. Jārēķinās gan, ka, sākot ar otro aizņemšanās reizi, kredītam tiek pievienota procentu likme. 

Ondo.lv kredīts pieejams:

♦ Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem;

♦ Personām vecumā no 20 līdz 75 gadiem;

♦ Iedzīvotājiem bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām.

Aizdevumam pie Ondo.lv pieteikties iespējams jebkurā diennakts laikā, taču pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiek aizdevēja darba laika ietvaros. Klientu ērtībām Ondo.lv strādā katru dienu no plkst. 7.00 līdz plkst. 24.00. Ja kredītam pieteiksies aizdevēja darba laikā, aizdevumu saņemsi vien desmit minūšu laikā pēc apstiprinājuma saņemšanas.

Ērta kredīta noformēšana

Lai pieteiktos kredītam, nav jātērē daudz laika – to ērti var izdarīt ar interneta starpniecību:

♦ Jāreģistrējas aizdevēja mājaslapā;

♦ Pieteikumā jāatzīmē sev vēlamā naudas summa un atmaksas termiņš;

♦ Jāgaida lēmums par kredīta piešķiršanu.

Kredītņēmēju ērtībām izveidota arī mobilā aplikācija, kas noderīga īpaši steidzamos gadījumos, kad nav pieejams dators ar interneta pieslēgumu.

Izvēlies draudzīgo Ondo.lv un nepārmaksā – pirmais kredīts bez maksas var kļūt par izdevīgu risinājumu visdažādākajās situācijās, sevišķi, ja nauda vajadzīga steidzami. Tomēr pirms kredīta noformēšanas rūpīgi jāizvērtē kredīta nepieciešamība un savas iespējas to atmaksāt. Aizņemies atbildīgi!

Reklāmraksti