PVC logi - pirmais solis ceļā uz energoefektivitāti

PVC logi un energoefektivitāte mūsdienās ir vieni no populārākajiem un biežāk lietotajiem jēdzieniem, ja runa ir par dažāda veida remontdarbiem, ieskaitot logu vai durvju nomaiņu. Energoefektivitātei ir nozīmīga loma ne tikai mūsu komforta nodrošināšanā, bet arī ēkas tehniskā stāvokļa un lietderības noteikšanā. Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju mitinās sērijveida dzīvokļos, kas būvēti septiņdesmitajos un astoņdesmitajos gados un savu laiku palēnām ir nokalpojuši. Tas pats attiecināms uz pirmskara laikā celtajām koka-ķieģeļu ēkām. Veicot šāda tipa namu renovāciju ir iespējams tām nomainīt visas komunikācijas, nosiltināt un nomainīt arī vecos logus, lai tiktu uzstādīti PVC logi, kas Latvijā arī aktīvi tiek darīts. Šādi tiek samazinātas komunālo pakalpojumu izmaksas un iegūts arī labāks ēkas tehniskais un vizuālais izskats.


Plastmasas jeb PVC logi un to uzstādīšana PVC logi vai pakešu logi ir kļuvuši pa standarta izvēli daudzu klientu vidū, kuri ir nolēmuši veikt logu nomaiņu. Ir trīs galvenie iemesli, kādēļ klienti izvēlas tieši plastmasas logus koka logu vietā:

  • Augsts siltuma koeficients - ja caur logu nāk aukstums, tad skaidrs, ka kaut kas nav kārtībā. Logam nav jābūt norasojušam, tam nav jāuzkrāj mitrums un tam ir jābūt hermētiskam. Ja kāda no šīm īpašībām īsti neatbilst prasībām, tad jāsāk domāt par speciālista konsultāciju.

  • Lieliska skaņas izolācija - kurš gan dzīvojot pilsētas centrā vēlas katru dienu dzirdēt visus pilsētas trokšņus 24 stundas diennaktī?

  • Vienkārši kopjami - PVC logi ir ļoti viegli kopjami. Pēc montāžas, par tiem var atcerēties tikai pāris reizes gadā, kad tie ir jāmazgā. Tie nav uz ziemu jālīmē ciet, to rāmji nav jākrāso, tie neprasa absolūti nekāda veida papildus kopšanu.


Plastmasas logi no uzticama uzņēmuma Kas ir svarīgākās lietas, ko klients novērtē sadarbojoties ar uzņēmumiem?

  • Attieksme - teiciens par to, ka attieksme veido attieksmi ir 100% pareizs. Tas attiecināms ne tika savstarpējām attiecībām, bet arī attiecībās ar pakalpojumu sniedzējiem.

  • Cenas un kvalitātes adekvāta attiecība. Labs darbs par labu cenu rosina cilvēkus atgriezties.

  • Pakalpojuma izpildes laiks - skaidrs, ka PVC logi un to izgatavošana ir pakalpojumi, kuru izpilde uzreiz nav iespējama, taču tādā gadījumā laikam, kas tiek pavadīts gaidot pakalpojuma izpildi, ir jābūt samērīgam.


Uzzini vairāk https://ziemelulogi.lv/


Reklāmraksti