SIA “Alfarent” - droša, ērta un ātra sastatņu noma, montāža un transportēšana

Sastatnes mūsdienās ir kļuvušas par neatņemamu sastāvdaļu dažādos fasādes, būvniecības, mūrnieku darbos, renovācijas procesā, kā arī pat skatuves un tribīņu konstrukciju veidošanā. Tā kā darbs uz sastatnēm saistās ar zināmiem drošības riskiem, īpaši svarīgi izvēlēties uzņēmumu, kas ir pieredzējis, uzticams un lieliski pārzina visus ar drošību saistītos nosacījumus un strādā atbilstoši Latvijas un Eiropas Savienības likumdošanai un darba aizsardzības normām. Viens no šādiem uzņēmumiem ir SIA “Alfarent”, kura piedāvājumā ir ne tikai sastatņu noma, bet arī pilna cikla sastatņu serviss. Plašāk par to lasiet turpinājumā.


Iespēja nomāt pasaulē vadošā ražotāja PERI sastatnes

Ja Jūs interesē sastatnes noma, noteikti vēlēsieties, lai konstrukcijas būtu ērti lietojamas un īpaši drošas. “Alfarent” piedāvājumā ir ražotāja PERI sastatņu noma. Tās atbilst EN 12811 un EN 12810 Eiropas Savienības standartiem.

“Alfarent” nomas parkā pieejama:

  • Fasādes sastatņu noma – PERI UP T70 fasādes sastatnes nodrošina vienkāršu un drošu ekspluatāciju, tās var kombinēt ar gājēju tuneļiem un režģotām alumīnija sijām un konsolēm, pielāgojot atšķirīgu konfigurāciju fasādēm.

  • Modulāro sastatņu noma – PERI UP ROSETT modulārās sastatnes, atšķirībā no fasādes sastatnēm, pielieto ne tikai celtniecībā, bet arī, būvējot pasākumu skatuves un tribīnes. Tāpat tās īpaši noder mūrēšanas un betonēšanas darbu veikšanas procesā.


Pilna cikla sastatņu serviss klientu ērtībai

Sastatņu noma ietver virkni dažādu aktivitāšu, kas citos gadījumos jāveic pašam klientam vai jāmeklē papildu palīdzība, kas varētu palīdzēt pārvietot sastatnes, kā arī tās uzstādīt, demontēt un aiztransportēt prom no objekta. Izvēloties “Alfarent”, Jums šos visus uzdevumus varēs paveikt viens uzņēmums, turklāt augstā līmenī.

Pieredzējuši projektu vadītāji palīdzēs rast optimālāko sastatņu nomas risinājumu, lai tas atbilstu Jūsu vajadzībām un iespējām. Šim mērķim noderēs daudzpusīgās modulārās un fasādes sastatnes, kā arī, protams, palīdzēs zinošie inženieri un montāžas darbu vadītāji, kas guvuši pieredzi mazākos un lielākos projektos.

“Alfarent” veic objektu apsekošanu un mērījumus, pēc tam izveido projektu, ko saskaņo ar klientu. Turpinājumā seko atbilstošo sastatņu komplektēšana, nogādāšana objektā un uzstādīšana. Pēc nodošanas ekspluatācijā sastatnes tiek arī apsekotas. Visbeidzot, kad sastatņu noma vairs nav nepieciešama, “Alfarent” komanda veic to demontāžu un transportēšanu atpakaļ uz noliktavu.

Izvēlieties pilnvērtīgu sastatņu nomu un servisu šeit – Alfarent.lv!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti