Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sms kredīts ērtākai naudas aizdevuma saņemšanai

Mūsdienās mobilās ierīces palīdz mums it visā – arī nebanku kreditēšanas pakalpojumi nav izņēmums. Saņemt ātro kredītu ir iespējams ne tikai internetā, bet arī izmantojot mobilo telefonu. Kredīta ņēmējam ir jānosūta viena īsziņa ar vēlamo naudas summu, un aizdevums var tikt pārskaitīts uz klienta kontu pat 15 minūšu laikā.

Kas ir sms kredīts?
Sms kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko visbiežāk izsniedz ar termiņu līdz 30 dienām. Viena no lielākajām šī kredīta priekšrocībām ir iespēja aizņemties salīdzinoši nelielu summu – daudzi kredītdevēji piedāvā saņemt no 50 līdz 500 eiro lielu naudas kredītu neparedzētām dzīves situācijām.

Lai saņemtu sms kredītu, ir jāizvēlas uzticams un drošs aizdevējs, kā arī rūpīgi jāiepazīstas ar kredīta ņemšanas nosacījumiem un jāizvērtē sava maksātspēja. Kredītspeciālisti iesaka pārliecināties, vai kredītmaksājumi nepārsniegs 40% no ikmēneša ienākumiem un vai konkrētā aizdevēja komisijas maksa un procentu likme Tevi apmierina.

Kā pieteikt sms kredītu?
Lai saņemtu aizdevumu ar mobilā telefona palīdzību, vispirms ir jāveic reģistrācija internetā, proti, tā aizdevēja mājaslapā, kurš visprecīzāk atbilst Tavām prasībām. Pirms kredīta pieteikšanas neaizmirsti iepazīties ar visiem kredīta ņemšanas nosacījumiem aizdevēja mājaslapā! Lai saņemtu kredītu, Tev ir jāveic 3 salīdzinoši vienkārši soļi:

1. Izveido profilu aizdevēja mājaslapā un izvēlies aizdevuma summu un termiņu;

2. Apstiprini savu profilu, pārskaitot no sava konta 0,01 eiro centu uz aizdevēja kontu;

3. Pēc Tavas maksātspējas izvērtēšanas, pozitīva lēmuma gadījumā par kredīta piešķiršanu saņem naudas aizdevumu.

Visbiežāk pieteikt kredītu ar īsziņas palīdzību ir iespējams otrajā un turpmākajās aizņemšanās reizēs, un pirmais kredīts ir jāpiesaka aizdevēja mājaslapā. Šādu iespēju piedāvā uzticamais kredītdevējs „VIA SMS”, pie kura, aizņemoties atkārtoti, Tev ir iespēja pieteikt aizdevumu, nosūtot tikai vienu īsziņu ar vēlamo summu.

Drošs aizdevums no uzticama kredītdevēja „VIA SMS”

Nebanku kredītdevējs „VIA SMS” piedāvā divus aizdevuma veidus: aizdevumu līdz algai un naudas kredītu. Lai tuvāk iepazītos ar aizdevuma summām un atmaksas termiņiem, apmeklē viasms.lv un iepazīsties ar visiem līguma nosacījumiem! Tavām ērtībām „VIA SMS” mājaslapā ir pieejams kredīta kalkulators, kas palīdzēs izvērtēt nepieciešamās summas apjomu.

Jaunajiem klientiem „VIA SMS” izsniedz pirmo kredītu ar 100% atlaidi komisijas maksai, kas nozīmē, ka Tev būs jāatmaksā tikai tā summa, ko aizņēmies, bez procentu maksājumiem. Izvērtē savu maksātspēju un ieskaties „VIA SMS” īpašajos piedāvājumos jau tūlīt!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti