Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SMS kredīts – iespēja atpūsties arī tad, ja trūkst līdzekļu

Naudai mūsdienās ir noteicoša loma un ļoti bieži rodas neparedzētas situācijas, kad steidzami nepieciešami naudas līdzekļi, piemēram, ceļojuma iegādei vai dzīvokļa remontam. Mūsu vēlmes un vajadzības ir dažādas, tāpēc ir labi, ja zinām, kur nepieciešamības gadījumā varēsim aizņemties. Ātro kredītu kompānijas internetā piedāvā izdevīgus kredītus ikvienam debitoram. Tomēr jāņem vērā, ka lai aizdevums Jums būtu pieejams – nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi un maksātspēja.

Ātro kredītu kompānijas Latvijā -
• izsniedz dažāda apmēra aizdevumus Latvijas pastāvīgajiem iedzīvotājiem vecumā no 20 vai  22 gadiem līdz 75 gadu vecumam;
• Nav pieļaujami kavēti kredītu maksājumi vai pārkāptas parādsaistības citās kredītiestādēs;
• Aizdevuma saņemšanai vajadzīgs savs personīgais bankas konts kādā no Latvijas bankām, mobilā telefona pieslēgums, kā arī dators ar internetu;
• Noteicošie sms kredīta saņemšanai būs Jūsu ikmēneša ienākumi, kas ļaus izvēlētajai kompānijai Jums uzticēties un piešķirt prasīto naudas summu.

Visbiežāk ātro kredītu kompānijas naudu izsniedz ātri un bez liekas kavēšanas. Salīdzinot ar banku piedāvājumie – ātrie aizdevēji naudu izsniedz10 – 15 minūšu laikā. Klientam ir jāreģistrējas kompānijas mājas lapā un jāpiesaka nepieciešamā aizdevumu summa.

Svarīgi minēt, ka jaunajiem klientiem gandrīz visās ātro kredītu kompānijās ir pieejami bezprocentu aizdevumi. Aizņemieties, piemēram, 120 EUR ar atmaksas termiņu 1 mēnesis – pēc mēneša Jums būs jāatmaksā tieši 120 EUR, nekādi papildus maksājumi netiks aprēķināti. Ja plānojiet aizņemties pirmoreiz – aizdevuma summa būs mazāka, toties atmaksājot laikā esošo kredītu – Jūsu kredītlimits pieaugs un nepieciešamības gadījumā būs iespējams aizņemties vairāk.

Protams, nereti var rasties sarežģījumi un nav iespējams aizdevumu apmaksāt paredzētajā termiņā, tāpēc ļoti daudzas kompānijas piedāvā pagarināt aizdevuma atmaksas laiku uz 7, 14 vai 30 dienām. Tas ir labs risinājums, kā atlikt kredīta apmaksas laiku.

Kredīti internetā ir liela atbildība un ļoti bieži daudzi aizņemas nepārdomāti un tiek sabojāta klientu kredītvēsture. Esiet atbildīgi un aizņemieties tikai tad, ja nav citas iespējas kur saņemt nepieciešamos naudas līdzekļus. Pirms aizņemšanās rūpīgi izlasiet kredīta līgumu, pārdomājiet savu atbilstību līguma punktiem, naudas nepieciešamību un, protams, savas atmaksas iespējas. Neaizņemieties, ja neesat pārliecināts par savu maksātspēju.

Reklāmraksti