Sms kredīts internetā salīdzināts

Kad steidzami vajag aizdevumu, daļa Latvijas iedzīvotāju dod priekšroku sms kredītiem. Tā ir iespēja aizņemties mazāk kā vienas stundas laikā bez galvotāja un ķīlas. Aizdevuma salīdzinoši ātrā pieejamība ir galvenais iemesls, kādēļ kredīti internetā ir kļuvuši par visbiežāk lietoto patēriņa kredītu veidu. Tagad ikvienam ir iespēja bez maksas salīdzināt, kuri ir izdevīgākie ātrie aizdevumi internetā gan īstermiņā (Akcijas ar 0% uz 1 mēnesi), gan ilgtermiņā (pēc Gada procentu likmes). Izvērtējiet iespējas atmaksāt aizdevumu. Aizņemieties atbildīgi.

20150417-0917-sms-kredits-interneta-dzir

Saskaņā ar šobrīd spēkā esošajiem aizdevēju nosacījumiem un Latvijas likumdošanu sms kredīts var tikt piešķirts tiem Latvijas iedzīvotājiem, kas atbilst trīs galvenajiem nosacījumiem. Pirmkārt, aizņēmējam ir jābūt vismaz 18, bet biežāk 20 gadus vecam. Otrkārt, klients nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros un treškārt aizņēmēja ienākumu apmēram ir jābūt tādā apmērā, lai varētu segt parādsaistības līgumā noteiktajā termiņā. Tā kā kredīti no 18 gadiem bez banku starpniecības ir salīdzinoši dārgi, ir svarīgi atrast izdevīgākās akcijas.

Jaunajiem klientiem vairākos uzņēmumos šobrīd tiek piedāvāta iespēja aizņemties bez komisijas maksas un procentiem uz termiņu līdz 30 dienām. Tas nozīmē, ka aizņēmējs var aizņemties noteiktu naudas summu un līgumā noteiktajā laikā atmaksāt tieši tik, cik paņemts. Vienīgais mīnuss, ņemot sms kredītu pirmajā reizē nereti tiek noteikts mazāks kredītlimits. Piemēram, ja nebanku kreditors ir gatavs aizdot līdz pat 1000 eiro, tad pirmajā reizē summa diez vai pārsniegs 200 vai 300 eiro. Šāda piesardzība ir nepieciešama, lai nepieļautu, ka kāds klients aizņemas vairāk nekā ir spējīgs atmaksāt.

Apstākļos, kad klients nevar atmaksāt naudas kredītu savlaicīgi, vairums aizdevēju piedāvā iespēju pagarināt līguma darbības termiņu. Šāda iespēja ir maksas pakalpojums, taču nevienā no situācijām tas nav lēts prieks. Jārēķinās, ka līguma pagarināšana uz vienu mēnesi var izmaksāt no desmit līdz gandrīz trīsdesmit procentiem mēnesī. Lai izvairītos no šādiem papildus maksājumiem ir ārkārtīgi svarīgi rūpīgi izvērtēt savas finansiālās iespējas. Ideālā gadījumā sms kredītus nevajadzētu ņemt, taču vienmēr var būt situācijas, kad naudu vajag steidzami un līdz nākamajai algai diemžēl nav iespējams gaidīt. Kredīti internetā šajā aspektā ir līdzīgi kā taksometri. Tos izmantojam ļoti reti, taču reizēm tie noder, piemēram, lai aizbrauktu uz lidostu un nebūtu jāmaksā par sava auto novietošanu lidostas maksas stāvvietā. Aizņemieties atbildīgi.

Reklāmraksti