SMScredit.lv īstermiņa aizdevumi – ātrs risinājums negaidītās situācijās!

Iepriekš neplānotu izdevumu gadījumā lielisks risinājums ir īstermiņa naudas aizdevums, kuru var saņemt īsā laikā bez sarežģītu formalitāšu kārtošanas. Latvijā vadošais ātro kredītu izsniedzējs SMScredit.lv piedāvā aizņemties līdz 425 eiro uz laiku līdz 30 dienām. Pieteikšanās aizdevumam ir ļoti vienkārša un ērta, turklāt pirmais kredīts tiek izsniegts bez maksas.

Ātrs kredīts bez ķīlas un garantijām

Situācijās, kad algas diena vēl nav pienākusi, bet steidzami jāveic nozīmīgs, taču iepriekš neparedzēts maksājums, ļoti svarīgi līdzekļus saņemt bez aizķeršanās un īsā laikā. Viena no būtiskākajām SMScredit.lv piedāvāto ātro kredītu priekšrocībām ir iespēja aizdevumu saņemt bez ķīlas vai citām garantijām – tādējādi pieteikšanās process kļūst vienkāršāks un ātrāks, jo nav jāiesniedz nekādi dokumenti.

Priekšrocības, izvēloties SMScredit.lv pakalpojumus:

♦ ērta, ātra un vienkārša reģistrēšanās, kas iespējama jebkurā diennakts laikā;

♦ operatīva kredīta pieteikuma izskatīšana un naudas piešķiršana;

♦ iespēja pagarināt kredīta atmaksas termiņu;

♦ zema maksa par kredīta izmantošanu;

♦ profesionāla klientu apkalpošana.

Trīs vienkārši soļi līdz aizdevumam

Lai Tu varētu izmantot SMScredit.lv īstermiņa aizdevumu, jāveic trīs vienkārši soļi:

♦ reģistrējies SMScredit.lv mājas lapā un izvēlies kredīta summu un atmaksas termiņu;

♦ pārskaitot 0,01 eiro lielu reģistrācijas maksu, apstiprini savu bankas kontu;

♦ pozitīva lēmuma gadījumā saņem naudu.

Reģistrācija ir ļoti vienkārša, un Tev nebūs jāiesniedz dokumenti vai izziņa no darba vietas. Lai pirmo reizi pieteiktos aizdevumam, jānorāda vien personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts. SMScredit.lv aizdevums Tavā bankas kontā būs 10 minūšu laikā pēc pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas, ja pārskaitījums tiek veikts vienas bankas ietvaros.

Piesakies SMScredit.lv aizdevumam četros veidos!

SMScredit.lv īstermiņa aizdevumi pieejami ikvienam 20 līdz 75 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam bez kavētiem kredīta maksājumiem vai pārkāptiem parādsaistību noteikumiem citās finanšu institūcijās. Atkarībā no nepieciešamības Tu varēsi aizņemties 5 līdz 425 eiro uz laiku līdz 30 dienām. Jaunie klienti pirmajā aizņemšanās reizē var saņemt līdz 300 eiro lielu aizdevumu, turklāt bez maksas. Tas nozīmē, ka, atdodot aizdevumu, nav jāmaksā ne komisija, ne procenti!

Sadarbība ar SMScredit.lv ir ērta un izdevīga arī tādēļ, ka reģistrētie klienti kredītam var pieteikties četros veidos:

♦ internetā;

♦ sūtot SMS;

♦ piezvanot;

♦ aizpildot pieteikumu Latvijas Pastā vai Narvesen.

Ja Tev nepieciešams ātrs un izdevīgs risinājums neplānotam maksājumam, SMScredit.lv īstermiņa aizdevums ir pareizā izvēle. Iegūsti vairāk informācijas SMScredit.lv mājas lapā un pamēģini – pirmais kredīts bez maksas! Tomēr aizņemies atbildīgi, rūpīgi izvērtējot savas iespējas aizdevumu atdot.


Reklāmraksti