Somas skaistumam un funkcionalitātei

Jau kopš seniem laikiem sievietes ir izmantojušas rokas somas, lai atvieglotu savu ikdienu un izceltu sievišķību. Soma ir aksesuārs, bez kura ikdiena nav iedomājama, turklāt tā lieliski paspilgtina Tavu tēlu, ja esi atradusi īsto. Zināms, ka sievietes mīl visu skaisto, tāpēc bieži vien izvēlas iegādāties vairākas somas, lai izskatītos neatvairāmi ikvienā dzīves situācijā.

Soma - palīgs ikdienā

Vai Tu savu somu labāk nes rokās vai liec uz pleca? Šis ir tikai viens kritērijs piemērotākās somas izvēlē. Tās pieejamas visdažādākajos izmēros un krāsās, kā arī atšķiras to materiāli. Plašās variācijas nodrošina iespēju atrast katrai dzīves situācijai atbilstošas somu. Pirms izvēles ir jāsaprot, kādām vajadzībām to izmantosi:

* Darbam - steidzīgai ikdienai un darbam noderēs vidēja izmēra soma, kurā salikt visu nepieciešamo;

* Svētkiem
- piemēram, teātra apmeklējumam vislabāk piestāvēs maza somiņa, lai vieta pietiktu telefonam, nelielai naudas summai un lūpu krāsai;

* Atpūtai - sestdienas pārgājienam visnoderīgākā būs stilīga un ietilpīga mugursoma.

Izvēlies somu, kas atbilst Tavai gaumei

Kad esi sapratusi somas pielietojumu, atliek izvēlēties materiālu un krāsu atbilstoši savai gaumei. Visizturīgākās būs ādas somas, taču labi kalpos arī zamšs un lakāda. Pēdējo gadu laikā popularitāti guvusi arī eko āda, kas ir kvalitatīvs dabīgās ādas aizstājējs. Krāsu vari pieskaņot savam apģērbam un stilam - ja esi konservatīvā stila piekritēja, Tu lieliski izskatīsies ar melnu, brūnu vai tumši zilu somu. Bet, ja Tev patīk netradicionāli risinājumi un vēlies izcelties - meklē somu krāsās, kas būs tikpat spilgtas kā Tava personība. Pārliecinies, ka esi izvēlējusies situācijai atbilstošu somu, lai tā veiksmīgi pildītu savas funkcijas - lai tajā ietilptu viss nepieciešamais un lai tā paspilgtinātu Tavu tēlu.

Kur iegādāties?
Izvēle ir plaša, tomēr somas iegāde internetā to padarīs aizraujošu, jo daudz pārskatāmāk un ērtāk varēsi apskatīt piedāvāto. “Somijas apavi” piedāvā iegādāties modei atbilstošas somas par pievilcīgām cenām ar 2 gadu garantiju, kā arī izdevīgus piegādes nosacījumus.
Meklē savu ideālo somu veikalā “Somijas apavi” Kr. Barona ielā 36 vai interneta veikalā www.somijasapavi.lv. Piedāvājumā ietilpst dažādu zīmolu somas, tostarp, Gabor, Bulaggi un Peter Kaiser, tāpēc nāc un izvēlies to, kas liek Tev justies vislabāk!

Reklāmraksti