Spēles dzimšanas dienā ar GUNSnLASERS

Jau kopš bērnības, tieši spēles dzimšanas dienā ir galvenā svinību sastāvdaļa. Spēlējot spēles, parādās tādas emocijas kā azarts, adrenalīns un spriedze, cilvēki vairāk atraisās un gaisā virmo piedzīvojumu garša. Kāpēc aizmirst šīs bērnības tradīcijas? Izvēlies pavadīt svētkus aktīvi. Peintbols vai lāzertags jeb lāzerpeintbols ir lieliska iespēja pavadīt dzimšanas dienu aktīvi. Ar šīs spēles palīdzību dzimšanas diena paliks atmiņā vēl ilgu laiku. Nav svarīgi, vai Tev ir 12 vai 35 gadi, šī spēle aizraus visus, GUNSnLASERS par to ir pārliecināti. Lasiet rakstu un uzziniet par peintbola pirmsākumiem, spēles gaitu un citas nianses!

Peintbola attīstība

Peintbols kā spēle pazīstams jau no 1981. gada, tās aizsākumi meklējami Ņūhempšīrā, ASV. Šobrīd tā ir pasaulē atzīta komandu spēle, ar kuras palīdzību izdosies saliedēt komandu, kā arī lieliski pavadīt laiku. Šī ir spēle, kuru iespējams spēlēt gan iekštelpās, gan ārā. Kā arī, šīs aktivitātes ir piemērotas kā dienas gaišajai daļai, tā naktij. Jāpiemin, ka šī spēle nav domāta tikai pieaugušajiem, GUNSnLASERS ir atļauts spēlēt no 10 gadu vecuma, tāpēc šo var pārvērst par lielisku izklaidi dažādām vecuma grupām. Ja vēlaties aktīvi nosvinēt svētkus, tad spēles dzimšanas dienā ar GUNSnLASERS ir pareizā izvēle!

Lāzertags jeb lāzerpeintbols

Kāda ir lāzerpeintbola atšķirība no parastā peintbola? Lāzrerpeintbols neatstāj uz ķermeņa pēdas jeb zilumus pēc pretinieku komandas šāviena, ir iespējams sajust tikai vibrācijas no trāpījuma un to dzirdēt, jo ierocis izdala skaņu. Kā arī, atšķirībā no klasiskā peintbola, trāpījuma gadījumā tā saucamās “dzīvības” iespējams atgūt speciālā dzīvību bāzē – nav jāgaida spēles beigas. Lāzerpeintbols būs īpaši interesants cilvēkiem, kas spēlējuši šāda veida datorspēles, jo telpu iekārtojums un spēles simulācija ir pielāgota, lai radītu realitātes sajūtu. Ja peintbolu iesaka spēlēt vismaz no 10 gadu vecuma, tad lāzerpeintbolam šāda ierobežojuma nav, un to var droši spēlēt ikviens bērns, kurš var noturēt rokās ieroci.

20180125-1132-gunsnlasers-lv-dzimsanas-d

Foto: Gunsnlasers.lv

Kā notiek spēle?

Kā jau ik vienai spēlei, arī lāzerpeintbolam ir savi noteikumi, ar kuriem obligāti jāiepazīstas pirms spēles, atbilstošs apģērbs, kā arī citi nosacījumi, kuri jāievēro.

    * Spēlētājiem tiek izdalīts spēles inventārs – galvas apsējs un lāzera ierocis.

    * Spēlētāji tiek sadalīti komandās.

    * nstruktori iepazīstina spēlētājus ar spēles noteikumiem.

    * Instruktori izklāsta spēles uzdevumus un piešķir misijas, kas spēli padarīs interesantāku.

    * Pēc spēles katrs dalībnieks saņem individuālu diplomu ar saviem rezultātiem.

Kāpēc izvēlēties lāzerpeintbola spēli pie mums?

Kādas ir priekšrocības lāzerpeintbola spēlei GUNSnLASERS parkos? Kā zināt vai esi izvēlējies īsto vietu aktīvai lāzerpeintbola spēlei dzimšanas dienā? Uzzini, kāpēc izvēlēties GUNSnLASERS parku.


    * Spēlēt iespējams iekštelpās un āra laukumos vairākās vietās Rīgā – Andrejsalā, Mežaparkā, Juglā.

    * Labiekārtotas telpas svinībām, kurās pirms vai pēc spēles iespējams atpūsties ar saviem dzimšanas dienas viesiem.

    * Spēle ar modernākajiem ieročiem un drošāko ekipējumu.

    * s aktivitātes vada un uzrauga spēles vadītāji ar vairāk kā 4 gadu pieredzi šādu pasākumu organizēšanā.

    * laša bezmaksas stāvvieta.

    *Lāzertaga ieroči aprīkoti ar sarkanā punkta tēmēkli, ar kura palīdzību iespējams raidīt precīzākus šāvienus.

    Spēles vadītāji būs sagatavojuši aizraujošas misijas ar speciālu aprīkojumu, piemēram, elektroniskiem kontrolpunktiem ar laika atskaiti pēc to ieņemšanas, granātām, bumbām u.c.

    * Pēc spēles tiek apbalvots katrs dalībnieks ar individuālu diplomu, kurā redzami personīgie rezultāti.

    * Lāzertaga spēles iespējams spēlēt arī bērniem no 4 gadu vecuma, tāpēc šī spēle būs piemērota visai ģimenei.

    * Par papildus lodēm nav jāmaksā – šauj cik vēlies.

Kādi ir galvenie ieguvumi?

Lāzertaga un peintbola spēle ir ne tikai azartisks piedzīvojums, bet arī labs veids kā attīstīt savas mentālās un fiziskās spējas. Uzzini, kādi ir galvenie ieguvumi:

* Adrenalīns
– šī spēle pavisam noteikti ir veids, kā “noķert” adrenalīna devu kādam laikam. Adrenalīns ir ātrās reaģēšanas hormons, kas palīdz pēc iespējas labāk tikt galā ar dažādām neparedzamām situācijām vai problēmām.

* Maskēšanās prasmes
– lai arī visiem labi zināms, ka šī ir tikai spēle, neviens negrib būt zaudētājs, tāpēc ik viens centīsies parādīt pēc iespējas labāku rezultātu, kas nav iespējams maskēšanās prasmju pielietojuma.

* Veiklība – lai izvairītos no šāvieniem pavisam noteikti ir nepieciešama veiklība un šī ir īstā vieta, kur to attīstīt. Reakcija ir noderīgs instinkts, kas var Tev noderēt dažādās dzīves situācijās.

* Koordinācija – lai spēle būtu veiksmīga un rezultatīva, ir jābūt koordinētam. Ar šīs spēles palīdzību Tev būs iespēja attīstīt arī koordinācijas spējas.

* Piedzīvojumu gars
– iespējams, pēc šādām aktivitātēm aizmirsīsi par garlaicīgu ikdienu vai svētkiem un pēc iespējas vairāk brīvo laiku centīsies pārvērst par piedzīvojumiem.

* Fiziskā slodze – nodrošinātas sportiskas aktivitātes, jo nākas gan skriet, gan vairīties no lodēm. Sportiskas aktivitātes viennozīmīgi ir labas Tavam ķermenim.

* Prāta treniņš
– loģiskās domāšanas attīstīšana, kad ar komandu plāno kā apiet pretiniekus.

* Prasme zaudēt – dažiem cilvēkiem ir grūti samierināties ar zaudējumu, šī spēle ir laba prakse, lai trenētos neapvainoties uz komandas biedriem, par to, ka viņi Tevi nepiesedza, jau sen pazīstamiem bērnības draugi vai tikko iepazītiem draugu draugi, kuri pa Tevi ir trāpījuši.

GUNSnLASERS sauklis un pārliecība ir ”drošība pirmajā vietā”, tāpēc tiek garantēts, ka spēles šeit ir ne tikai aizraujošas, bet arī drošas.

20180125-1132-gunsnlasers-lv-speles-dzim

Foto: Gunsnlasers.lv

Parki un to priekšrocības

Katrs parks ir atšķirīgs un ar dažādām priekšrocībām. Parku izvēle var būt atkarīga no spēlētāju skaita, laikapstākļiem, kā arī pašu spēlētāju vēlmēm. Izvēlies sev vistīkamāko un piemērotāko GUNSnLASERS parku Rīgā - Andrejostā, Juglā, Mežaparkā vai Zaķusalas krastmalā.

GUNSnLASERS ANDREJSALAS IZKLAIDES PARKS

Andejosta, Andrejostas iela 21, Rīga, LV-1045

Rīgas pirmā Elektrostacija un tās teritorija, ar industriālu atmosfēru un daudz rūpnieciska stila ēkas;
   * Iekštelpu laukums ar platību 920 m2 ;

   * 2 lāzertaga āra laukumi ar platību 1,1 ha;

   * 2 peintbola āra laukumi ar platību 0,7 ha;

   * Visi spēles laukumi ir izgaismoti, tāpēc izklaides piemērotas arī dienas tumšajai daļai;

   * Laukumi aprīkoti ar dažādiem aizsegiem, ēkām, ejām un citiem elementiem.

GUNSnLASERS JUGLAS IZKLAIDES PARKS IEKŠTELPĀS

Jugla, Mārkalnes iela 10, Rīga, LV-1024

Parks kādreizējā Juglas Manufaktūras rūpnīcā ar vēsturisku atmosfēru;
   * 2 iekštelpu laukumi ar kopējo platību virs 4200 m2

   * Ēkas ar diviem stāviem;

   * Pamestās lidmašīnas laukuma vidū 30 m gara lidmašīna ar slepenām ejām;

   * Labiekārtotas telpas svinībām;

   * Spēles laukumi iekštelpās neļaus laikapstākļiem izbojāt spēli, kā arī nav svarīgi, kurā diennakts daļā vēlaties nodoties šai adrenalīna pilnajai spēlei, laukumi ir izgaismoti un arī tumsa nebūs šķērslis.

GUNSnLASERS MEŽAPARKA IZKLAIDES PARKS

Mežaparks, Viestura prospekts 2, Rīga, LV-2005

Parks kādreizējā PSRS militārajā bāzē
   * Viens no spēles laukumiem atrodas veclaicīgā dzelzceļa peronā;

   * 5 spēles laukumi atrodas ārā;

  *  2 āra laukumi ir izgaismoti;

  * Neliels izgaismots iekštelpu laukums militārā bunkurā 120m2 ar atsevišķu telpu svinībām;

   * Priežu mežu vide ar daudz pauguriem un lejām, sastopamas arī kādreizējās militārās ēkas, kas spēles laukumu padara daudzveidīgu un interesantu.

GUNSnLASERS ZAĶUSALAS IZKLAIDES PARKS

Latvija, Rīga, Zaķusalas krastmala 19, LV-1050

Parks Barona muižas senajās drupās;
   * 2 peintbola laukumi- Barona muižas senajās drupās un riepu laukumā;

  * Labiekārtotas piknika vietas.

Aizmirsti par garlaicīgām svinībām, izvēlies pavadīt īpašo dienu aktīvi ar GUNSnLASERS un Tava dzimšanas dienas ballīte būs izdevusies uz visiem 100%! Garantējam, ka šo dzimšanas dienu atcerēsies vēl ilgi. Izvēlies sev vispiemērotāko spēles parku, lai spēles dzimšanas dienā būtu izdevušās!

Reklāmraksti