Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tālmācības vidusskola. Mācies sev izdevīgā laikā

Lai kādas situācijas dzīvē nepiemeklētu, jums vienmēr jābūt izvēlei par labu izglītībai. Dažādu izglītības iestāžu piedāvājumu vidū īpaši būtu jāizceļ tālmācība, kas būs saistoša tiem, kas strādā, finansiālo apsvērumu vai slimības dēļ nevar atļauties doties uz kolu klātienes apmācībām.

Kas ir tālmācība? Parasti tālmācībā studenti mācās attālināti, patstāvīgi apgūstot mācību vielu, atbilstoši mācību saturam kārtojot pārbaudījumus. Vajadzības gadījumā apmācāmie var elektroniski sazināties ar pasniedzējiem un skolas administratoriem. Pats svarīgākais, ka tālmācība ir brīvi pieejama visiem neatkarīgi no vecuma, izglītības, dzīvesvietas vai arī nodarbošanās. Ja esi gatavs daļu izglītības satura apgūt patstāvīgi, tad tālmācība ir domāta tieši tev.

Lai realizētu tālmācības apmācības būs nepieciešami speciāli tālmācībai sagatavoti mācību materiāli un apmācību atbalsta sistēma. To visu nodrošina Rīgas 1.Tālmācības vidusskola.

Izmanto Rīgas 1.Tālmācības vidusskolas priekšrocības:
• Studē sev vispiemērotākajā vidē (mājās, komandējumā), izmantojot mūsdienīgu saziņas veidu – internetu un studiju materiālus elektroniskā vidē.
• Mācies ar skolas īpaši izstrādātajiem elektroniskajiem materiāliem un videolekcijām jebkurā modernā ierīcē (viedtālrunī, planšetdatorā vai tamlīdzīgi)
• Studē, atrodoties jebkurā pasaules vietā, pats nosakot, kad un kur to darīt. Veido pats savu dienas ritmi, ērti apvienojot studijas ar darbu, ģimenes dzīvi vai ko citu. Izvēlies sev piemērotāko apmācību tempu, kad atrodi laiku, tad vari atgriezties pie grūtāk izprotamām tēmām.

Tālmācību apmācības process ir vienkāršs. Virtuālie skolotāji jums internetā sūtīs materiālus un uzdevumus visos priekšmetos. Protams, pēc tam rezultāti tiks arī pārbaudīti. Skolas kolektīvs rūpējas par to, lai mācību process būtu maksimāli viegls un interesants. Bet, protams, arī no jums tiks sagaidīta aktīva līdzdalība mācību procesā un paškontrole, jo sistēma nebūs tāda kā skolā, kad kāds uzmana vai aizrāda, ja redz, ka mācībām nevelti pietiekami daudz laika.

Rīgas 1. Tālmācības vidusskola – skola ar attieksmi! Uzsāc mācības jau šodien un atklāj iespējas, ko piedāvā tālmācības programmas. Tā ir skola ar atbilstošu mācību maksu par kvalitatīvām un akreditētām izglītības programmām. Pieteikties mācībām vari arī elektroniski!

Reklāmraksti