Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Tavai ērtībai - ātrs kredīts bez liekām formalitātēm

Interneta naudas kredīta lielākā priekšrocība ir ātrums, kā arī ērts un vienkāršs aizdevuma saņemšanas process. Nereti, kad ļoti steidzami ir nepieciešama kāda konkrēta naudas summa, nav īpaši daudz laika, lai veltītu to dažādu dokumentu kārtošanai. Nepieciešamības gadījumā labs risinājums ir naudas aizdevums bez liekām formalitātēm, proti, kredīts bez ķīlas.

Lai saņemtu naudas aizdevumu, nav nepieciešams iesniegt dokumentus, tāpat netiek prasīta nedz ķīla, nedz arī galvotājs, tādējādi kredīta saņemšana notiek maksimāli ātri un ērti. Atliek vienīgi izvēlēties uzticamāko un izdevīgāko naudas aizdevēju.

Viens no stabilākajiem un atzītākajiem kredīta devējiem VIA SMS, izprotot katra klienta vajadzības, piedāvā atbilstošāko naudas aizdevuma veidu. Salīdzinoši nelieliem izdevumiem – aizdevumu līdz algai (līdz 500 EUR) vai arī kredītu nozīmīgākiem dzīves plāniem (līdz pat 1500 EUR). Abos gadījumos ir paredzēts kredīts bez ķīlas

Savu klientu ērtībai VIA SMS piedāvā vēl ātrāku naudas saņemšanas iespēju - pieteikt aizdevumu ar vienas īsziņas palīdzību. Pirmajā reizē, saņemot sms kredītu, būs jāreģistrējas internetā, toties, saņemot aizdevumu atkārtoti, vajadzēs tikai nosūtīt sms ar vēlamo naudas summu. Arī VIA SMS sms aizdevums ir kredīts bez ķīlas un galvojuma, turklāt pirmais naudas aizdevums ir pieejams bez maksas, tas ir, aizņemoties līdz 200 EUR, pirmajā reizē nebūs jāmaksā aizdevuma procenti.

Pateicoties aizdevēja darba laikam, kas ir katru darba dienu no 8 līdz 22, bet brīvdienās – no 10 līdz 22, kredīts pieejams jebkurā mirklī – kad vien tas nepieciešams. Te gan jāpiebilst, ka aizdevumam pieteikties iespējams arī ārpus aizdevēja darba laika, taču pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiks VIA SMS darba laika ietvaros.

Bez šaubām, ērtākais naudas aizdevuma saņemšanas veids ir kredīts bez ķīlas. Steidzamas naudas nepieciešamības gadījumā laiks ir nozīmīgs faktors. Nav jādomā, kā kārtot formalitātes, nav arī jāmeklē galvotājs, naudas aizdevums notiek vienkārši un ātri. Nepieciešams tikai internets, mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām. VIA SMS piekrīt, ka sarežģītās situācijās, kur ir nepieciešama nauda, laikam ir izšķirošā nozīme, tāpēc piedāvā savu risinājumu – kredītu bez liekām formalitātēm!

Reklāmraksti