Tavs draudzīgais naudas aizdevējs - Ondo.lv

Īstermiņa aizdevumi jeb ātrie kredīti mūsdienās ir kļuvuši par ļoti populāru finanšu sektora pakalpojumu. Situācijās, kad steidzami ir nepieciešami papildu naudas līdzekļi, nebanku kredītdevēji piedāvā saņemt naudas aizdevumus uz kādu noteiktu termiņu. Tā kā Latvijā ir izveidojies ļoti konkurētspējīgs nebanku kredītdevēju tirgus, tad ir ļoti svarīgi izvēlēties sev atbilstošāko un izdevīgāko naudas aizdevēju.

Ātro kredītu sniedzējs Ondo.lv piedāvā ātrus, ērtus un izdevīgus īstermiņa aizdevumus bez slēptiem nosacījumiem. Zema maksa par aizdevuma izmantošanu un skaidri saprotami līguma nosacījumi padara Ondo.lv par draudzīgu un izdevīgu naudas aizdevēju. Tāpat šī aizdevumu kompānija ir Latvijas Nebanku kredītdevēju asociācijas (LNKA) biedrs. Šīs organizācijas mērķis ir veicināt uzticamu, sociāli atbildīgu un uz ilgtermiņa sadarbību vērstu kreditēšanas praksi, uzlabojot kredītu sniegšanas pakalpojumus. Ondo.lv, darbojoties LNKA ietvaros, ieguva atpazīstamības zīmi „Atbildīgs aizdevējs,” tāpēc šī klienti var būt pārliecināti par godīgas biznesa prakses un ētikas principu ievērošanu.

Ondo.lv ir izveidojis ērtāko sistēmu īstermiņa aizdevumiem internetā. Pirmkārt, ātra un vienkārša reģistrācija internetā, kas aizņem tikai dažas minūtes. Otrkārt, pieteikt naudas aizdevumu ir iespējams 3 dažādos veidos (pieteikums internetā, SMS nosūtīšana, pieteikums pa tālruni). Treškārt, katram  klientam ir savs lietotāja profils, kurā var apskatīt informāciju par līgumiem, rēķiniem un izdevīgiem piedāvājumiem. Tas nozīmē, ka klients pats visu kontrolē un vienmēr tiek informēts par aktuālajiem kredīta maksājumiem un atmaksas termiņiem. 

Tā kā Ondo.lv ir atbildīgs aizdevējs, ātrie kredīti tiek piešķirti personām tikai no 20 gadu vecuma, kad jauniešiem jau ir regulāri ienākumi. Turklāt aizdevums tiek izsniegts tikai pēc klienta maksātspējas un kredītvēstures pārbaudes. Dažu minūšu laikā pēc pieteikuma nosūtīšanas kredīta devējs pieņem lēmumu par aizdevuma piešķiršanu. Pozitīva lēmuma gadījumā nauda tiek pārskaitīta uz klienta bankas kontu tikai 10 minūšu laikā! 

Ondo.lv saprot, ka ne vienmēr ir nepieciešamas lielas naudas summas, lai veiksmīgi segtu neparedzētus tēriņus, tāpēc piedāvā saņemt aizdevumu no 5 līdz 425 EUR ar atmaksas termiņu no 1 līdz 30 dienām. Turklāt pirmo aizdevumu var saņemt bez maksas, nemaksājot procentus, kas nozīmē, ka Ondo.lv patiešām ir Tavs draudzīgākais naudas aizdevējs! 

Reklāmraksti