Telšu noma veiksmīgai pasākumu norisei

Lielu pasākumu īstenošanā vieni no būtiskākajiem organizatoriskajiem jautājumiem ir vieta, kurā sarīkojums notiek. Norises vietai ir jābūt tādai, lai ikvienam pasākuma apmeklētājam būtu patīkami tajā uzturēties un ļauties atmosfērai. Pie tā sevišķi jāpiedomā tad, ja pasākums paredzēts brīvā dabā. 

Šādās situācijās, vienalga, kādi laukā ir laikapstākļi, īsti vietā būs dažādu veidu teltis, kas ne tikai pasargās viesus no auksta vēja vai lietus, bet arī piešķirs pasākumam īpašu gaisotni. 

Viens no uzņēmumiem, kas piedāvā telšu nomas pakalpojumus, ir SIA “Akurāts”, kur ikviens klients atradīs savām vēlmēm atbilstošu telti.

Dažādu izmēru telšu piedāvājums 
“Akurāts” apkopo plašu telšu klāstu. Ir pieejamas dažādu izmēru un formu nojumes - kopumā 12 dažādi veidi. Mazākā telts, ko piedāvā “Akurāts”, ir deviņus kvadrātmetrus plata, savukārt lielākā jau sasniedz 1500 kvadrātmetrus. Tās pieejamas gan ar plastmasa vai koka grīdu, gan bez grīdas, atkarībā no katra klienta prasībām un pasākuma tematikas. 

Teltis un nojumes ir iespējams pasūtīt ar šādiem papildinājumiem:

  • Ar aptverošajām sienām; 
  • Bez sienām; 
  • Ar dažāda izmēra logiem;
  • Ar galdiem;
  • Ar krēsliem;
  • Cita veida papildus aprīkojumu. 

Aukstajos ziemas mēnešos noderīga ir ne tikai telšu noma, bet būtu lietderīgi nomāt arī gāzes sildītājus, kas telpu piesildīs īsā laika posmā un padarīs pasākumu daudz omulīgāku. Šādus sildītājus arī iespējams pasūtīt uzņēmumā “Akurāts”, jo pieredzējušie darbinieki jau iepriekš padomājuši par visām ērtībām, kas saistītas ar pasākumiem brīvā dabā. 

Uzņēmums, kas parūpējas par visu!
“Akurāts” katram klientam piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu. Tas nozīmē, ka uzņēmums nodrošina šādu piedāvājumu:

  • Noma par izdevīgu cenu;
  • Piegāde pasākuma norises vietā;
  • Laicīga telts uzstādīšana pirms pasākuma;
  • Nojumes nojaukšana pēc pasākuma un nogādāšana atpakaļ. 

Tā kā “Akurāts” parūpējas par visiem iepriekš minētajiem darbiem, tas nozīmē, ka pasūtot telti, vienīgais, par ko klientam būtu jādomā, ir telts atrašanās vieta un telts lielums.

Nojumes izmaksas pie uzņēmuma “Akurāts” ir ļoti draudzīgas. Par konkrētām cenām var vienoties ar uzņēmuma darbiniekiem, taču jāņem vērā, ka izmaksās būs atkarīgas no telts izmēriem, telts aprīkojuma, telts izmantošanas laika, kā arī citiem faktoriem. 

Sazinieties jau tagad!
Ja straujiem soļiem tuvojas liels pasākums, tad atliek vien sazināties ar atsaucīgo “Akurāts” komandu, kura parūpēsies, lai Jūsu sarīkojums būtu izdevies un norises vieta būtu sakārtota. Dodieties uz mājas lapu akurats.lv un uzziniet visu nepieciešamo informāciju. 

Reklāmraksti