Vai kredīts internetā ar Kredit.lv izdevīgāks?

2015. gadā Latvijā darbojas daudzi sms kredītu devēji, no kuriem katrs piedāvā mazliet atšķirīgus nosacījumus. Kurš izdevīgāks, kuru var ātrāk saņemt, uz kādu termiņu iespējams aizņemties, no cik gadiem, kāda ir gada procentu likme (GPL), kur dabūt kredītu (gde vzjatj kredit). Atbildes uz visiem šiem jautājumiem iespējams uzzināt, turklāt jau aptuveni vienas minūtes laikā. Tādējādi katram Latvijas iedzīvotājam, kas domās apsver iespēju aizņemties, pastāv reāla iespēja salīdzināt dažādu sms kredītu piedāvājumus. Pirmais kredīts līdz 150, 200 vai pat 300 eiro jaunajiem klientiem šobrīd vairākos uzņēmumos tiek piedāvāts bez komisijas maksas un procentiem. Maksimālais termiņš šādām akcijām parasti nepārsniedz vienu mēnesi un nauda ir jāatmaksā saskaņā ar līguma nosacījumiem.


Kam ir pieejami sms kredīti ?


Aizņemties mazāk kā vienas stundas laikā ir iespējams no ātro kredītu devējiem, taču ne visiem. Uz kredītu var pretendēt Latvijas iedzīvotāji, vecumā no 18 līdz 75 gadiem (biežāk no 20 līdz 65 gadiem). Papildus tam klientam ir jābūt regulāriem ienākumiem un vārds nedrīkst būt iekļauts parādnieku reģistros. Tā kā ātrais kredīts ir paredzēts tikai īstermiņa vajadzību apmierināšanai, tad ir vairāk kā skaidrs, ka aizņemties internetā drīkst tikai mazas summas. Standarta komisijas maksa aizņēmumiem ir 10% līdz 27% mēnesī, kas var šķist maz, ja paņemts 50 eiro kredīts. Tajā pašā laikā, aizņemoties 1000 eiro uz 1 mēnesi pat ar minimālo procentu likmi (10%), problēmas ar kredīta atmaksu var rasties lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. Lai izvairītos no problēmām ir izšķiroši svarīgi pirms aizņemšanās rūpīgi izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu kredītlīgumā noteiktajā termiņā.


Kur atrast kredītu salīdzinātāju ?


Visa svarīgākā informācija par sms kredītiem un aizdevumiem internetā pieejama http://www.kredit.lv mājaslapā. Salīdzinot aizdevumus, ņemiet vērā, ka kredītu salīdzinātājs ietver tikai būtiskāko informāciju un ir veidots, izmantojot brīvi pieejamus interneta resursus.Detalizēta informācija par aizņemšanās nosacījumiem tiek iekļauta katra klienta kredītlīgumā.


Svarīgi - lai izvairītos no nevajadzīgiem pārpratumiem, pirms līguma parakstīšanas izlasiet to līdz beigām. Attiecībā uz nemaksātājiem parasti tiek piemērotas dažādas sankcijas un tiek prasīts kompensēt aizdevējam radušos zaudējumus. Ja Jums ir šaubas par savām iespējam atmaksāt parādu savlaicīgi, neaizņemieties.


Prakse liecina, ka daudzas problēmas sadarbībā ar finanšu institūcijām, t.sk. bankām rodas no savu pienākumu un tiesību neapzināšanās vai ignorēšanas. Ja Jums aizņemšanās procesa laikā rodas kādas šaubas par kādu līguma punktu, ir vērts sazināties ar aizdevēju, lai visu noskaidrotu. Papildus tam Latvijas likumdošana sniedz klientam iespējas piedāvāt izmaiņas līguma nosacījumos. Ziniet savas tiesības, esiet informēti un, ja aizņematies, pildiet norunas kredītlīgumā noteiktajā termiņā. Aizņemieties atbildīgi.

Reklāmraksti