Vai zināt, kur visdrošāk iegādāties lietotu automašīnu?

Sava automašīna ir daudzu cilvēku sapnis, taču jauna auto iegāde ir dārgs pasākums, tāpēc populārs kļuvis lietotu automašīnu tirgus. Iegādājoties lietotu auto, Jūs varat uzlabot savu dzīves līmeni, nepakļaujot budžetu pārāk lielam riskam, vai arī izvēlēties labāku mašīnu par lētāku cenu. Latvijā ir daudz autoplaču, kur meklēt lietotu auto, taču uzmanību vērts pievērst BRC Autocentrs piedāvājumam. Raksta turpinājumā uzziniet par BRC priekšrocībām!

Uzticamākais auto tirgotājs Baltijas reģionā

BRC Autocentrs strādā lietotu auto tirdzniecībā kopš 1996. gada. Šobrīd uzņēmums spēj nodrošināt pilna spektra pakalpojumus auto pircējiem un īpašniekiem. Ar BRC Autocentra starpniecību Jūs varat:

    * pārdot savu mašīnu;

    * iegādāties lietotu mašīnu;

    * apmainīt esošo mašīnu pret citu, piemaksājot vai saņemot cenas starpību.

Lai atlasītu sev piemērotās mašīnas, Jums nav jādodas uz autoplaci. Automašīnu datubāze ir pieejama tirgotāja mājaslapā brc.eu. Transportlīdzekļus var izvēlēties pēc visiem pamata parametriem:

    * tips – vieglie automobiļi vai komerctransports;

    * mašīnas zīmols un modelis;

   * izlaiduma gads, nobraukums, cena;

    * tehniskā specifikācija: ātrumkārba, degvielas veids, sēdvietu skaits utt.;

    * izcelsmes valsts u.c.

BRC Autocentra priekšrocības ir ne tikai plašais piedāvājums, bet arī automašīnu kvalitātes nodrošinājums. Pirms mašīnas nonākšanas BRC Autocentra datubāzē, tiek pārbaudīts auto tehniskais stāvoklis, izmantošanas vēsture, iesaiste negadījumos. Veicot pirkumu BRC Autocentrā, Jūs skaidri zināsiet, kādu mašīnu iegādājaties, un izvairīsieties no nepatīkamiem pārsteigumiem nākotnē.

Lietotas mašīnas izvēle ir tikpat skrupuloza kā jauna auto iegāde. Turpiniet lasīt, lai uzzinātu, kā BRC Autocentrs palīdz veikt optimālu izvēli!

20180104-1320-brcauto-m.jpg
Foto: Pixabay.com

Lietotas mašīnas Baltijā un Eiropā

Vietnē brc.eu – savu sapņu mašīnu atradīs gan tie klienti, kuru galvenā prioritāte ir zema cena, gan tie, kuri ir gatavi ieguldīt mašīnas iegādē lielāku summu. Šobrīd BRC Autocentra piedāvājumā lētākā mašīna ir 2001. gada Chrysler PT Cruiser, bet dārgākā – 2012. gada Mercedes-Benz G 63 AMG. Pastāstiet par savām vēlmēm un iespējām, un zinoši darbinieki piedāvās Jums vispiemērotāko variantu.

Lūk, trīs iemesli, kāpēc vērts meklēt lietotu automašīnu ar BRC Autocentra palīdzību:

    * lielākais lietotu automašīnu piedāvājums Baltijas valstīs;

    * datubāzē ir vairāk nekā 11 miljonu automašīnu;

    * iespējams iegādāties mašīnu ne tikai Baltijā, bet arī Eiropā.

Jo plašākas iespējas, jo vieglāka izvēle – tāda ir BRC Autocentra pieeja. Lietotu auto tirgus kļūst arvien lielāks, un pircēju prasības – konkrētākas. Ja atbilstošu auto nevar piemeklēt Baltijas reģionā, BRC Autocentrs turpina meklējumus Eiropā. Būdams Mobile.de oficiālais partneris Latvijā, BRC Autocentram ir pieeja datubāzei ar vairāk nekā 65 miljoniem sludinājumu. Ja Jums ir nepieciešams konkrēta modeļa auto vai mašīna ar noteiktu aprīkojumu, uzticiet tās meklēšanu BRC Autocentram un esiet drošs par veiksmīgu iznākumu!

Mašīnas finansēšana – 4 parocīgi risinājumi Jūsu budžetam

Atkarībā no mašīnas cenas un Jūsu finanšu iespējām, iegādāties lietotu automašīnu var par pilnu cenu vai līzingā. BRC Autocentrs palīdz saviem klientiem atrast izdevīgāko finansēšanas variantu, piedāvājot dažādus līzinga risinājumus, tostarp:

 *  finanšu līzingu. Klasiskais auto kredīts ar individuāli noteikto pirmo iemaksu un procentu likmi. Līzinga termiņš ir atkarīgs no mašīnas vecuma, jo jaunāka ir mašīna, jo garāku aizdevuma termiņu iespējams noteikt. Vērts izvēlēties, ja gribat paturēt auto savā īpašumā pēc kredīta apmaksas;

 *  operatīvo līzingu. Piemērots klientiem, kuri vēlas iznomāt automašīnu uz ilgu laiku, taču negrib izpirkt transportlīdzekli pilnā apjomā. Šāds auto kredīta veids ļauj izvēlēties dārgāku mašīnu, jo atlikušo auto vērtību līzinga kompānijai izmaksā BRC Autocentrs, nevis mašīnas nomnieks;

*  mašīnas nomu. Veiksmīgs atradums klientiem, kuri vēlas uzticēt mašīnas tehnisko aprūpi profesionāļiem un izmantot auto par fiksētu ikmēneša maksājumu. Transportlīdzeklis paliek pārdevēja īpašumā, tāpēc klientam nav jāuztraucas par riepu nomaiņu, tehnisko apskati un auto apdrošināšanu – par to rūpējas BRC Autocentrs.

Vēl viens apmaksas variants ir 50/50 – elastīgs piedāvājums, kas ļauj divus gadus izmantot auto bez ikmēneša maksājumiem. 50/50 nosacījumi ir šādi:

  *  izvēlieties auto un samaksājiet 50%;

  *  brauciet ar auto divus gadus bez ikmēneša maksājumiem;

  *  pēc 24 mēnešiem samaksājiet atlikušos 50% vai piedāvājiet BRC Autocentram atpirkt auto atpakaļ.

BRC Autocentrs sadarbojas gan ar bankām, gan ar nebanku kredītdevējiem, tāpēc ikvienam klientam tiek piedāvāts optimāls līzinga variants. Līzings ir pieejams gan fiziskajām, gan juridiskajām personām.

Atbildīga aizņemšanās & droša braukšana

Visi līzinga piedāvājumi ir paredzēti klientiem ar atbilstošu maksātspēju, tāpēc pirms līguma noformēšanas Jums būs jāuzrāda ienākumus apliecinošie dokumenti. Atcerieties, ka arī lietota auto iegāde ir saistīta ar ievērojamiem tēriņiem, jo papildus līzinga maksājumiem nauda būs nepieciešama:

   * Octa un Kasko polisei;

  * auto reģistrēšanai CSDD;

  * tehniskajai apskatei;

  *  riepu nomaiņai utt.

Izvēloties par labu lietotai automašīnai no BRC Autocentra, Jūs iegūsiet kvalitatīvu transportlīdzekli par zemāku cenu. Izmantojiet elastīgus līzinga piedāvājumus, lai pielāgotu automašīnas izmaksas savam budžetam, un baudiet patstāvīgus braucienus. Visu informāciju par lietotas automašīnas iegādi meklējiet mājaslapā www.brc.eu!

Reklāmraksti