Vasaras riepas veikalā 220.lv – visiem pieejama kvalitāte

Katrs autoīpašnieks rūpējas par savu mašīnu un dara visu iespējamo, lai četrriteņu draugs uzticīgi kalpotu ļoti ilgu laiku. Lai to īstenotu, ir nepieciešams nodrošināt mašīnu ar visām tehniskām ierīcēm, kā arī nedrīkst aizmirst par auto kosmētiku. Taču viens no primārākiem uzdevumiem ir atrast katrai konkrētai mašīnai un katra konkrēta autoīpašnieka vajadzībām atbilstošas riepas. Vasaras riepas tiek izmantotas siltos laika apstākļos, un ir ieteicams tās likt uz mašīnas tad, kad gaisa temperatūra stabili turas virs +5 – +7 grādiem. Jāatzīmē, ka Latvijas likumdošana nenosaka periodu, kad visiem obligāti ir jāpāriet uz vasaras riepām. To katrs autoīpašnieks izlemj pats, orientējoties pēc laika. 

Vasaras riepas ir nepieciešamas, jo ceļa apstākļi ziemā un vasarā ir atšķirīgi. Vasarā, kad ceļš ir gluds un tīrs, mašīnai ir vajadzīgas tādas riepas, kuras nodrošina lielāku saķeri starp riepu un ceļu. Tas savukārt nozīmē ērtāku un mierīgāku braukšanu, mazāku trokšņa līmeni, degvielas ekonomiju un īsāku bremzēšanas ceļu. Nevienam vadītājam nav speciāli jāpaskaidro, cik vitāli svarīgas uz ceļa var izrādīties pat dažas sekundes, tāpēc vasaras riepas ir jūsu miera un drošības garantija. 

Interneta veikalā 220.lv Jūs varat iegādāties ļoti dažādas vasaras riepas jebkurām vajadzībām. Klientu ērtībai ir izveidota speciāla izvēlne, kur Jūs varat ierakstīt savas preferences – riepas platumu, profilu, disku diametru, kā arī cenas robežu, preču zīmi un ātruma indeksu. Izmantojiet pieejamu informāciju, lai veiktu pirkumu īsākā laikā – atkarībā no tā, vai Jūs visbiežāk izmantojat labus asfaltētus ceļus vai zemesceļus, Jums derēs vasaras riepas ar mazāku vai lielāku riepu protektora dziļumu. Riepas no veikala 220.lv ir pieejamas par labām cenām, turklāt ir iespējams noformēt līzingu. Veikals piedāvā arī dažādas piegādes opcijas – varat atbraukt pakaļ savam pirkumam un saņemt to bezmaksas, vai arī varat izvēlēties par labu komforta piegādei 12 dienu laikā. Turklāt neaizmirstiet par to, ka interneta veikalā darbojas tādas pašas garantijas saistības un atgriešanas tiesības, kā parastajā.

Reklāmraksti