Ventilatoru veidi, kas lieti noderēs gada siltajā sezonā

Komforts un ērtības ir ļoti nepieciešami faktori mūsu steidzīgajā ikdienas dzīvē.Atgriežoties mājās pēc garas darba dienas, gribas atlaisties dīvānā un nesteidzīgi izbaudīt laiskos atpūtas mirkļus.Taču ko darīt, ja gaiss telpā ir manāmi uzkarsis ,un atvērtie logi nespēj tūlītēji atvēsināt? Šo problēmu pavisam noteikti spēs atrisināt kvalitatīvs un jaudīgs ventilators.Ventilatoru piedāvājums mūsdienu tirgū ir ārkārtīgi plašs, tāpēc apskatīsim populārākos gaisa pūšanas ierīču veidus, lai saprastu, kurš no tiem būtu visnoderīgākais tieši Jums.


Kompaktais galda ventilators


Sāksim ar pašu vienkāršāko gaisa pūšanas ierīci – galda ventilatoru. Šāda tipa ierīce ir izmērā maza un paredzēta novietošanai uz galda virsmas. Galda ventilatori ir svarā viegli un ērti pārvietojami no vienas telpas uz otru.

Izmērā mazais ventilators ir lieliski piemērots lietošanai platībā nelielās telpās. Ierīces piedāvātā gaisa plūsma spēs lieliski atvēsināt vienu cilvēku.Visbiežāk šīs ierīces ir aprīkotas ar 2 vai 3 gaisa pūšanas ātrumiem, kas radīs visai tiešu gaisa plūsmu uz ierīces lietotāju. Lai mainītu šīs plūsmas stiprumu, jānoregulē gaisa pūšanas ātrums.


Galda ventilatori ir cenā vispieejamākie no visiem ventilatoru veidiem.Tie parasti darbojas aptuveni 90 grādu leņķī. Dizaina ziņā šī ierīce ir maza, kompakta un visai neitrāla, tāpēc tā noteikti stilistiski iederēsies jebkurā mājoklī. Ja ventilators nepieciešams tikai vienas personas vajadzībām mazākas platības telpā, galda ventilators būs izcila izvēle.


Jaudīgais grīdas ventilators


Izmērā lielāki un jaudīgāki par galda ventilatoriem ir grīdas ventilatori. Tie, kā iesaka preces nosaukums, ir novietojami uz grīdas. Grīdas ventilators ir stabila ierīce, kas aprīkota ar statīvu. Daži modeļi vieglākai ierīces pārvietošanai ir aprīkoti ar ritentiņiem. Šī ierīce ir paredzēta lietošanai platībā lielākās telpās, piemēram, dzīvojamajā telpā. Jārēķinās ar to, ka grīdas ventilators būs nedaudz dārgāks par galda ventilatoru, toties spēs atvēsināt 2 līdz 3 cilvēkus.


Grīdas ventilatori visbiežāk ir aprīkoti ar 3 līdz 4 gaisa pūšanas ātrumiem. Vairākumam šo ierīču ir rotējoša galvas daļa, kas nodrošinās vienmērīgāku gaisa plūsmu. Arī grīdas ventilatori ir vienkārši pieskaņojami dažādiem interjera risinājumiem. Šāda tipa ventilators būs lielisks risinājums gaisa plūsmas izplatīšanai pa lielāka izmēra telpām, lai atvēsinātu vairākus lietotājus vienlaicīgi.


Mūsdienīgais ‘bezpūšamais’ ventilators


Ja vēlaties iegādāties kaut ko pavisam ekstravagantu, mūsdienu tirgū pieejami arī tā saucamie ‘bezpūšamie’ ventilatori. Kā tie strādā? Šīs ierīces paātrina istabā esošo gaisa plūsmu caur savu gredzenu, tādējādi radot ļoti efektīvu gaisa plūsmu.

‘Bezpūšamie’ ventilatori ir jaudīgas ierīces, kas spēs atvēsināt vairākus lietotājus vienlaicīgi. Tie atrodas cenu amplitūdas virsotnē, proti, ir visai dārgi. Neraugoties uz lielo jaudu un visām piedāvātajām papildu funkcijām, tie tiek reklamēti kā energoefektīvi. Arī drošības ziņā šīs ierīces pārspēj galda un grīdas ventilatorus, jo tiem nav kustīgu daļu, kas nozīmē, ka bērni un mājdzīvnieki vienmēr būs drošībā.


‘Bezpūšamie’ ventilatori ir papildināti ar vairākām noderīgām funkcijām. Tie ne tikai atvēsinās ķermeni svelmainā vasaras dienā, bet arī būs noderīgi vēsākos rudens vakaros, jo ir papildināti ar sildīšanas funkciju. Daži modeļi kalpo arī kā gaismas avoti, jo ir aprīkoti ar LED spuldzītēm. Tas ierīcei piešķir visai interesantu un modernu izskatu. ‘Bezpūšamais’ ventilators piedāvā vairākus lietošanas režīmus un gaisa pūšanas ātrumus.


Ērtākai lietošanai ‘bezpūšamie’ ventilatori piedāvā arī taimera un tālvadības pults funkciju. Arī ierīcē iestrādātais LED displejs ir visai parocīgs lietošanai. Daži modeļi piedāvā arī balss kontroles funkciju, lai ierīces lietošana būtu maksimāli atvieglota. Izklausās lieliski, vai ne? Ja esiet gatavs investēt vairāk līdzekļu un pretī saņemt daudzfunkcionālu ierīci, ‘bezpūšamais’ ventilators būs ideāla izvēle.


Ventilatori noteikti iederēsies katrā mājsaimniecībā un spēs tūlītēji atvēsināt sakarsušo ķermeni.Izvēloties sev piemērotāko gaisa pūšanas ierīci, noteikti ņemiet vērā gan telpas izmērus, gan cilvēku skaitu tajā. Praktiskus un kvalitatīvus ventilatorus plašā klāstā atradīsiet interneta veikalā 220.lv. Pie mums iespējams iegādāties arī tādu ierīci kā mobilais kondicionieris, kas kalpos kā izcils palīgs telpas temperatūras pazemināšanā (skatīt šeit). Izvēlieties sev piemērotāko ierīci un izbaudiet patīkamu gaisa plūsmu arī pašās dedzīgākajās vasaras dienās.

Reklāmraksti