Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ViaSMS naudas aizdevums noderēs steidzamos brīžos

Aizdevumi internetā ir daudzveidīgi un ikviens topošais klients vajadzības gadījumā var izvēlēties sev vispiemērotāko. Svarīgi minēt, ka aizņemšanās internetā nav ikdienas nodarbe - vēlams aizņemties tikai tad, ja patiešām spēsi kredītu atmaksāt bez liekiem parādiem.

Piemēram, ViaSMS kredīti būs piemēroti, ja līdz gaidāmajai algai atlikusi nedēļa, bet nepieciešama nauda rēķinu nomaksai. Šādā un līdzīgos gadījumos Tev izdevīgu risinājumu sniegs tieši šī kompānija.

Lai saņemtu nepieciešamo naudas summu Tev jābūt Latvijas Republikas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 70 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem citās kredītiestādēs.

Pats galvenais ViaSMS nosacījums saviem klientiem -  debitoriem nepieciešami stabili ikmēneša ienākumi. Tā būs galvenā garantija, lai kompānija pilnībā spētu Tev uzticēties un izsniegt prasīto kredītu.

Ja plāno aizņemties pirmoreiz -Tev kompānijas mājas lapā būs jānorāda savi personas dati -vārds, uzvārds, personas kods un mobilais telefons.
• Pirmajā aizņemšanās reizē ViaSMS izsniedz līdz pat 200 euro lielu kredītu;
• Ja aizdevums būs nepieciešams atkārtoti un būsi veiksmīgi atmaksājis iepriekšējo aizdevuma summu - varēsi aizņemties līdz  300 euro;
• 3.aizņemšanās reizē un turpmāk varēsi saņemt līdz pat 500 euro lielu kredītu;
• Ņem vērā, ka 7 dienas pēc pozitīvas aizdevuma atmaksas Tu vari pieteikties maksimāli līdz 200 euro lielam aizdevumam. Šādā veidā ViaSMS vēlas veicināt saprātīgu un pārdomātu aizņemšanos.

Aizdevums līdz algai vai naudas kredīts – izvēlies sev piemērotāko no ViaSMS
• Šis naudas aizdevums Tev noderēs,  ja steidzami nepieciešami salīdzinoši nelieli līdzekļi, bet līdz algas dienai vēl jāgaida. Piesakies ViaSMS kredītam un saņem naudu tikai 15minūšu laikā. Ja zini, ka laikā nevarēsi kredītu nomaksāt - pagarini aizdevuma atmaksu par atsevišķu samaksu uz 7, 14 vai 30 dienām;
• Izvēlies ViaSMS naudas kredītu, ja plāno lielākus dzīves plānus. Naudas kredīts piedāvā aizņemties līdz pat 1500 euro. Šo aizdevumu ir jāatmaksā pa vairākām daļām – laika periodā sākot no 3 – 12 mēnešiem.

ViaSMS vēlas veicināt pārdomātu un atbildīgu aizņemšanos, tāpēc saviem klientiem piedāvā saprātīgus un izdevīgus finanšu risinājumus. Ja plāno aizņemties naudu no ViaSMS –ļoti rūpīgi pārdomā gan savus ienākumus, gan atbilstību aizdevuma līguma noteikumiem.

Reklāmraksti