Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vīriešu un sieviešu velosipēdi – kādas ir to atšķirības?

            Iedomājoties sievieti un velosipēdu, daudziem prātā nāk klasiskie pilsētas divriteņi ar groziņu priekšpusē, kas izrotāts ar ziediem. Savukārt uz velosipēda sēž priecīga dāma skaistos svārkos. Tiesa, mūsdienās velosipēdu piedāvājums sievietēm ir krietni plašāks, lai katra pircēja varētu atrast tieši tādu modeli, kas atbilst vēlmēm un budžetam.

Šajā rakstā ielūkosimies galvenajās atšķirībās starp sieviešu un vīriešu velosipēdiem, kā arī noskaidrosim, kur iespējams iegādāties labus sieviešu velosipēdus.

          Ar ko atšķiras sieviešu velosipēdi?

            Mūsdienās teju ikviens velosipēdu ražotājs piedāvā modeļus, kas paredzēti tieši sievietēm. Daļa produkcijas veidota ar unikālu rāmja dizainu, kas pielāgots sieviešu ērtībai savukārt citiem velosipēdiem ir pielāgots unisex rāmis. Tāpat ir dažādas citas īpašības, kas nereti raksturīgas tieši sieviešu velosipēdu modeļiem:

·       Mazāki izmēri – velosipēdi veidoti, pielāgojoties sieviešu anatomiskajai uzbūvei un augumam, kas parasti ir īsāks, salīdzinot ar vīriešiem;

·       Pazemināta rāmja augšējā caurule – izteikta pazīme, kas atšķir vīriešu un sieviešu velosipēdus, ir zemāka augšējā rāmja caurule. Tā ļauj sievietēm vieglāk nostāties uz zemes, nenokāpjot no velosipēda, kā arī atvieglo uzkāpšanu uz velosipēda un braukšanas uzsākšanu.

·       Īsāks attālums starp stūri un sēdekli – velosipēdi, kuru rāmis pielāgots sievietēm, veidoti atšķirīgā dizainā un nodrošina augstāku sēdēšanas pozīciju ar taisnāku muguru.

·       Īsāki pedāļu savienojumi – braucējiem, kuriem ir īsākas kājas, īsāks savienojums starp pedāli un rāmi nodrošina ērtāku pārvietošanos un ātrāku pedāļu mīšanu, kā arī mazina slodzi uz kājām.

·       Šaurāka stūre – tā pielāgota braucējam ar šaurākiem pleciem, lai atvieglotu stūrēšanu un padarītu braukšanu komfortablāku.

·       Pielāgots sēdeklis – sieviešu velosipēdi izceļas arī ar atšķirīgu sēdekļa dizainu, kas ir platāks un īsāks.

Šīs atšķirības veidotas, pamatojoties uz sieviešu un vīriešu fizioloģiskajām atšķirībām. Tāpat jāpiemin, ka mūsdienās iespējams iegādāties ne tikai sieviešu vai vīriešu velosipēdus, bet arī unisex velosipēdus. Šie un dažādi citi velosipēdi interneta veikalā 220.lv pieejami par lieliskām cenām, tāpēc arī Jūs sortimentā noteikti atradīsiet arī sev piemērotu modeli.

Vai man tiešām nepieciešams velosipēds sievietēm?

            Ne velti ražotāji ir izstrādājuši velosipēdus, kas pielāgoti tieši sievietēm un vīriešiem. Šie modeļi ļauj pilnībā izbaudīt braukšanu ar velosipēdu, rūpējoties par Jūsu komfortu un drošību ne tikai īsos, bet arī ilgstošos braucienos. Neviens taču nevēlas vienu reizi izbraukt ar riteni un pēc tam vairs tam to nolikt tālākajā stūrī, jo pieredze ir bijusi nepatīkama. Tieši tāpēc, ja meklējat labu velosipēdu sievietēm, ieteicams izvēlēties, vai nu tieši šī tipa vai unisex modeļus.

            Kas attiecas uz velosipēda veida izvēli, der zināt, ka ir vairākas populārākas grupas, kurās iedala velosipēdus pēc to piemērotības dažādiem apvidiem un braukšanas stiliem – šosejas velosipēdi, kalnu velosipēdi, elektriskie velosipēdi, pilsēta velosipēdi, fatbike velosipēdi, krosa velosipēdi un vairāki citi veidi. Izpētiet to atšķirības un izvēlieties sev piemērotāko modeli interneta veikalā 220.lv!

Reklāmraksti