WHITECHEW piedāvātie nikotīna maisiņi

Nikotīna maisiņu jeb nikotīna spilventiņu lietošana kļūst ar vien populārāka ne tikai pasaulē, bet arī Latvijā. Nikotīna maisiņus izvēlas lietot gan tie cilvēki, kas vēlas atmest smēķēšanu, gan tie, kas nekad nav smēķējuši. Katram ir savi iemesli, kādēļ lietot nkiotīna spilventiņus.

Nikotīna maisiņa sastāvs

Pirmkārt, jau nikotīna maisiņi ir dažāda stipruma, kas ļauj katram tā lietotājam izvēlēties sev patīkamāko. Otrkārt, sastāvs dažādām nikotīna maisiņu firmām var atšķirties, bet bāzes sastāvs visām būs līdzīgs - ūdens, nikotīns, saldinātājs, aromatizētājs un augu izcelsmes šķiedras. Treškārt, nikotīna maisiņos nav tabakas, tādēļ tie ir krasi atšķirīgi no citiem bez smēķēšanas produktiem, kuros ir nikotīns, piemēram, snus vai šņaucamā tabaka.

Ļoti liela nikotīna maisiņu priekšrocība ir tā, ka netiek bojātas cilvēka plaušas, kā arī zobi nepaliek dzelteni, kā tas mēdz būt lietojot cigaretes.


             Nikotīna maisiņu garšu daudzveidība

Nikotīna maisiņu lietošana ir ērta un viegla. Nikotīna maisiņš ir jāievieto starp lūpām un smaganām, atstājot to tur ne ilgāk kā 1 h. Nikotīna maisiņš nav jānorij, tas pēc lietošanas ir jāiemet atkritumu tvertnē. Ja gadījumā nikotīna maisiņš tiek norīts, tad nekavējoties ir jāsazinās ar ārstu. Nikotīna maisiņu popularitāte iespējams skaidrojama ar reibinošo šī produkta garšu izvēli. Katrs noteikti atradīs savu iecienītāko nikotīna maisiņa garšu, piemēram, eksotiskas garšas - mango, kanēlis, citrons. Pieejams arī kaut kas tradicionālāks - augļu konfekšu garša. Nikotīna maisiņu garša ir tik spēcīga un izteikta, ka daudzi cilvēki tieši dēļ intensīvās garšas sāk lietot nikotīna spilventiņus.


Katrs nikotīna maisiņš ir paredzēs vienreizējai lietošanai, vienai personai. Jūsu labsajūtas un higiēnas labad nav ieteicams vienu nikotīna maisiņu lietot divām personām. Lai tiešām gūtu baudu no nikotīna maisiņu lietošanas, ieteicams tos iegādāties tikai pie pārbaudītiem un novērtētiem izplatītājiem. Atrodiet savu garšu un baudiet sajūtas, ko sniedz nikotīna maisiņu lietošana.


Produkts paredzēts personām, kuras ir sasniegušas 18 gadu vecumu!Reklāmraksti