Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina piedalīties Atklātajā stundā Gulbenes novada valsts ģimnāzijā

Kas motivē piedalīties vēlēšanās? Kādas ir jauniešu gaidas? Aicinām piedalīties otrdien, 17.aprīlī, pulksten 11.00 Atklātajā stundā Gulbenes novada valsts ģimnāzijā (adrese: Skolas 10, Gulbene).

Kā īsti tiek pārstāvētas Latvijas intereses ES? Kā varam iesaistīties lēmumu pieņemšanā Latvijā un Eiropā? Šīs un citas tēmas tiks atspoguļotas Atklātās stundās, kas tiek rīkotas Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu projektā.

Atklātās stundas tiek rīkotas, lai padziļinātu skolēnu zināšanas par Eiropas Savienību, sabiedriski nozīmīgiem jautājumiem, attīstītu pilsoniskās prasmes un praktiskā darbā atspoguļotu labās prakses piemērus pedagogu metodiskajā darbā.

Tematu un norises datumu kalendārs ?ui=2&ik=8502e573a7&view=fimg&th=162be03 http://epfacebook.eu/qdhk  

Uz Atklātajām stundām ir aicināts ikviens interesents. Aicinām informēt par dalību pasākumā, rakstot: jolanta.bogustova@europarl.europa.eu  Vietu skaits ierobežots.

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolu programmas mērķis ir jauniešos veicināt apziņu par sevi kā nozīmīgu ES daļu, rosināt izpratni par sabiedrībā notiekošo un motivēt līdzdarboties. Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas ir Eiropas Savienības mēroga programma, kuru sadarbībā ar pedagogiem īsteno Eiropas Parlamenta birojs Latvijā. Programma paredzēta 9.-12. klašu audzēkņiem. ?ui=2&ik=8502e573a7&view=fimg&th=162be03 http://www.europarl.europa.eu/latvia/lv/jauniesiem/ep_vestnieku.html

Pievieno komentāru

Skolās