Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aicina skolēnus piedalīties video konkursā “Lieto enerģiju gudri!”

Līdz 21. janvārim Vidzemes reģiona skolu 6. – 9. klašu skolēni aicināti piedalīties videokonkursā “Lieto enerģiju gudri!”, kas norisinās Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Ilgtspējīgas enerģijas sabiedrība” ietvaros, informē Vidzemes plānošanas reģiona sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Bīviņa.

Viņa atklāj, ka konkursa mērķis ir mudināt skolēnus aizdomāties par enerģiju un resursiem sev apkārt (elektrība, siltums, ūdens u.c.), kā arī to patēriņu savās ikdienas gaitās, tādā veidā veicinot ilgtspējīgu un gudru ikdienas paradumu īstenošanu.

"Skolēniem jāizveido 1 līdz 2 minūšu garš video, kas sniedz padomu vai risinājumu gudrai enerģijas izmantošanai ikdienā skolā vai mājās. Piemēram, ar ieteikumiem, kā patērēt dabas un energoresursus efektīvi – ierosinājumi, jautājumi, pārdomas vai kādas citas radošas izpausmes. Uzņemto video nepieciešams augšupielādēt videovietnē, kas atbalsta video formātu (visērtāk Youtube) un, aizpildīt anketu, vienlaikus norādot savu kontaktinformāciju un īsu video idejas izklāstu," skaidro I.Bīviņa.
 
Pieteikuma anketa un papildu informācija atrodama: http://www.trea.ee/sec/lv/videokonkurss/.>

Speciāliste norāda, ka kopējais balvu fonds  ir 900 eiro. Balvās videoautoram - sporta viedpulksteņi un sporta kamera.

"Uzvarētāji tiks paziņoti 2018. gada 1. februārī pasākumā “Enerģijas diena” Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijā," stāsta I.Bīviņa.

Video konkursu organizē Vidzemes plānošanas reģions un Alūksnes novada pašvaldība saskaņā ar projektu.

Pievieno komentāru

Skolās