Aicina uz tikšanos Gulbenes mūzikas skolas 60 gadu jubilejā

“Esam ceļā uz mūsu skolas - Gulbenes mūzikas skolas 60 gadu jubileju!” saka Gulbenes mūzikas skolas direktore Ilona Matīsa.
Viņa stāsta, ka 27.aprīlī notiks lielā svētku diena, kurā skola gaidīs ciemos esošos audzēkņus un absolventus, esošos un bijušos skolotājus, kā arī visus, kuriem tuva mūzika un šī skola.

Šajā svētku dienā visi, kas vēlas, no pulksten 14.00 līdz 16.00 varēs paviesoties Gulbenes mūzikas skolā, bet pulksten 17.00 ir aicināti uz Gulbenes kultūras centru, kur notiks skolas 60 gadu jubilejas koncerts un pēc koncerta – svētku balle.

“Šogad mūsu svētkiem ir īpašs moto “Lido – mūzika tev dos spārnus”. Koncertā muzicēs gan mūsu esošie, gan bijušie audzēkņi kopā, tā veidojot jaunajos, topošajos mūziķos saikni ar mūsu absolventiem – nu jau profesionāliem mūziķiem. Svētku koncertā muzicēs mūsu absolventi Sabīne Krilova, Vilnis Kundrāts, Jana Aņisimova, Rihards Plešanovs, Ilze Kundziņa, Ilze Gagaine, Ance Skopane, Lāsma Meldere Šestakova, Anna Ivanova, Teodors Grīnbergs, Megija Smiltniece, Viesturs Grapmanis, Linda Auzāne, Velga Polinska, Jānis Dimants, Egons Kliesmets, Jānis Berkolds, Gerda Griķe un mūsu skolas audzēkņi. Koncertu apmeklēt aicināts ikviens, koncerts ir par brīvu, bet būs iespēja ziedot jauna pārvadājama koncertinstrumenta iegādei, kuru varēsim izmantot, vedot līdzi uz koncertiem dažādās vietās, kur nav instrumenta. Tā būs iespēja baudīt mūziku cilvēkiem vietās, kur nav klavieru. Lai mūzika mūs visus iedvesmo un ceļ spārnos! Uz tikšanos mūsu skolas 60 gadu jubilejā!” aicina skolas direktore.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes