Akcijā piepilda bērnu sapņus 3

Gulbenes novada sociālais dienests Gulbenes kultūras centrā 22.decembrī organizēja pasākumu Gulbenes novada maznodrošināto daudzbērnu ģimeņu bērniem, kad tika pasniegtas A/S „Laima” Ziemassvētku akcijas laikā sarūpētās dāvanas. Par to informē Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

G.Krevica stāsta, ka bērnu zīmētās kartiņas ar sapņu dāvanām tika nogādātas uz „Laimas namiņu” Rīgā.

"Tur ikviens iedzīvotājs varēja izvēlēties kādu no kartiņām, sarūpēt šo sapņu dāvanu un nogādāt atpakaļ namiņā. Akcijas noslēgumā ar sociālā dienesta starpniecību dāvanas tika nogādātas bērniem. Dāvanas saņēma vairāk nekā 270 Gulbenes novada bērni. Jāpiebilst, ka neviens bērns, kurš piedalījās akcijā, nepalika bez dāvanas. Visi sapņi tika piepildīti," stāsta G.Krevica.

Šoreiz bērni bija vēlējušies velosipēdus, grāmatas, ragaviņas, dažādas rotaļlietas, mūzikas instrumentus, datorus, slēpes un citu.

Lai dāvanu saņemšanas mirklis būtu īpašāks, pie bērniem kultūras namā ciemos no Brīnumzemes bija ieradusies Alise, Baltais Trusis un Sarkanā Karaliene. Neizpalika arī Ziemassvētku vecītis un rūķi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

DIANA

GULBENES novada belavas pagasta socialaja un LAIMAS akcijas eglite berniem davanas un GULBENES berniem nevarejas rakstit un veleties telefonus un datorus ,bet citos novados ,PIEMERAM, BELAVAS un tirzas novados vareja rakstit unvareja sanemt ,bet GULBENES PILSETAS berniem nevareja tadas davanas sanem.JO ,laikam tas atkarigs no sociala prieksnieka vai no pilsetas domes. lai socialie darbinieki gada beigas sanemtu premijas!!!!!

pirms 4 gadiem, 2016.12.29 17:27

kikii

Pilniigi piekriitu, taa arii bija...man beerns bija apbeedintaats, kad ieraudziija, ka citiem ir piem. planshetdators, bija saruugtinaats un sirsninja saapeeja...bet taads jau ir muusu sociaalo darbiniechu darbs...PREEMIJAS NR.1...

pirms 4 gadiem, 2017.01.05 11:55

daarta

Gulbenē tas bija vairāk kā sava darba nepārzināšana, jo nesaprotu kāpēc citos pagastos sociālās darbinieces pieļāva ka bērni raksta piemēram dators vai telefons, bet redz Gulbenes sociālās darbinieces to nepieļāva?

pirms 4 gadiem, 2017.01.05 12:02

Skolēnu, jauniešu aktivitātes