Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar radošo darbu konkursu sekmēs skolēnu izpratni par ūdens nozīmi ikdienā

Lai veicinātu skolēnu izpratni par ūdens nozīmi veselīga dzīvesveida ievērošanā un pilnvērtīga uztura nodrošināšanā, kā arī mudinātu skolēnus izpausties radoši, dabīgā minerālūdens ražotājs SIA VENDEN rīko radošo darbu konkursu Latvijas skolēniem, informē konkursa koordinatore Marta Kive.


Radošo darbu konkursā var piedalīties ikviens Latvijas skolēns no 1. līdz 12. klasei, startējot kādā no trijām klašu grupām.

"1. līdz 4. klases skolēnus aicinām izdomāt SIA VENDEN talismana Vendija jauno draugu, attēlot viņu zīmējumā, papildus izdomājot arī viņa vārdu. 5. līdz 9. klases skolēnus aicinām uzzīmēt ūdens pudeles jauno dizainu, pēc saviem ieskatiem iesakot arī radīt ūdeni ar kādu jaunu un nebijušu garšu, savukārt, vidusskolēnus aicinām iesūtīt pašu veidotas fotogrāfijas par tēmu “Bez ūdens nav iedomāja mana ikdiena”," stāsta M.Kive.

Radošo darbu konkursa mērķis ir mudināt skolēnus interesēties par veselīgu dzīvesveidu un pilnvērtīgu uzturu, veicināt skolēnu izpratni par ūdens nozīmi veselībā, apzinoties, ka ūdens ir neatņemama mūsu ikdienas sastāvdaļa, kā arī veicināt skolēnu radošo talantu izpausmes.

Skolēni var iesūtīt zīmējumus un fotogrāfijas konkursam no 24. augusta līdz 17. septembrim, savukārt, konkursa rezultāti tiks paziņoti 25. septembrī. Darbi jāiesniedz elektroniskā veidā (zīmējumus ieskenējot), nosūtot uz e-pastu konkurss@venden.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kā arī kontaktus, lai konkursa organizatori varētu sazināties ar dalībniekiem. Katrā klašu grupā tiks apbalvoti trīs labāko darbu autori, kuri saņems VENDEN komplektu, kurā ietilpst gan atspirdzinošas balvas, gan ikdienā noderīgas lietas ar VENDEN simboliku (lietussargs, piezīmju bloks un pludmales dvielis).

Sīkāka informācija par konkursu nolikumā, kā arī uzņēmuma VENDEN Facebook lapā https://www.facebook.com/VendenLatvija vai rakstot elektroniski konkurss@venden.lv.

Pievieno komentāru

Skolās