Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar vairāk nekā 370 labiem darbiem noslēgusies “ Labo darbu nedēļa 2017”

Lai aicinātu sabiedrību darīt labu citiem, labdarības organizācija Palīdzēsim.lv no 16. līdz 22. oktobrim jau devīto gadu rīkoja akciju “Labo darbu nedēļa”, aicinot sniegt tādu palīdzību, kam nav nepieciešams liels finansiālais ieguldījums. Akcijas aicinājumam atsaucās vairāk nekā 13 000 cilvēku no Latvijas malu malām. Par to informē Labdarības organizācijas „palīdzēsim.lv” vadītāja  Ilze Skuja.

"Akcijā šogad reģistrēti 373 Labie darbi, un, kā liecina īpašais labo darbu skaitītājs http://labodarbunedela.palidzesim.lv/paveikto-darbu-arhivs, Labo darbu saraksts ir plašs un vispusīgs – akcijas dalībnieki rūpējušies gan par vientuļiem un veciem cilvēkiem, gan dzīvniekiem, gan par Latvijas dabas sakopšanu, kā arī īpašu uzmanību veltījuši saviem līdzcilvēkiem, kopīgi pavadot laiku. Tie ir neskaitāmi daudzie darbiņi, kuriem ikdienā nepietiek laika vai motivācijas. Katram pašam bija iespēja iniciēt ideju par nepieciešamo Labo darbu un to veikt kopā ar sava uzņēmuma kolektīvu, klasi, draugu, domubiedru kompāniju vai individuāli. Šogad “Labo darbu nedēļā” visaktīvākie bijuši bērni un jaunieši, kuri kopā ar vecākiem un skoloājiem veikuši daudzos labos darbus," stāsta I.Skuja.

Daudzi labo darbu darītāji viesojās veco ļaužu namos, iepriecinot ar koncertiem un pašdarinātām dāvanām. Arī Gulbenes novada pašvaldība iepriecināja 62 Smiltenes pansionāta iemītniekus.

Akcijā piedalījās arī daudzas nevalstiskās organizācijas un uzņēmumi. Gandrīz trešā daļa no labajiem darbiem tika paveikta kādā no Latvijas dzīvnieku patversmēm vai palīdzot dzīvniekiem savā apvidū.

"Tas arī ir “ Labo darbu nedēļas” vēstījums – pamēģinot vienreiz izdarīt otram labu, rodas vēlme darīt to atkal un atkal! „Labo darbu nedēļa” turpina Latvijas valsts simtgades aizsākto aicinājumu dāvināt savu laiku labiem darbiem pašiem sev un Latvijai, lai kopīgi paveiktu nozīmīgas lietas un tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju, norāda I.Skuja.

Pievieno komentāru

Skolās