Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Astoņi jaunieši saņem “Lauvu kluba” stipendijas

Gulbenes novada domē 29.augustā viesojās “Lauvu kluba” pārstāvis Frīdhelms Flūgs, kurš bija ieradies, lai tiktos ar jauniešiem, kuri šogad iegūst vācu mecenātu stipendijas. Lai iegūtu šo stipendiju, kas ir 800 eiro, jaunietim jābūt sasniegumiem mācību priekšmetos, olimpiādēs vai ārpusstundu darbā, kā arī vidējai atzīmei jāsasniedz vismaz 7 balles.
 Šogad stipendiju iegūst astoņi jaunieši: Alise Maļinovska (Latvijas Universitāte), Elīna Zelča (Rīgas Stradiņa universitāte), Katrīna Dundure (Latvijas Universitāte), Artis Lūsis (Latvijas Nacionālā aizsardzības akadēmija), Agnija Cirpone (augstskola “RISEBA”), Sabīne Russaka (Latvijas Universitāte), Paula Reihlere (Latvijas Lauksaimniecības universitāte), Bruno Eduards Krēsliņš (Rīgas Tehniskā universitāte). 

F.Flūgs, uzrunājot jauniešus, sacīja, ka priecājas par iespēju kopā ar “Lauvu klubu” sniegt šo palīdzību, jo dzīvē sevišķi svarīgas ir trīs lietas: izglītība, izglītība, izglītība. Mūsdienās darba tirgū ir milzīga konkurence, tādēļ izglītotam cilvēkam ir vieglāk darīt to, kas pašam patīk. Cilvēkam ir jābūt ļoti elastīgam domāšanā un nepārtraukti jāapgūst jaunas lietas. F.Flūgs atzina, ka šie jaunieši jau ir uz ļoti laba ceļa, ko pierāda augstie vidējie vērtējumi.

Diemžēl vācu mecenāts nāca klajā ar ziņu, ka “Lauvu klubs” no nākamā gada vairs nesniegs starptautisku finansiālo atbalstu, izmaksājot stipendijas, tomēr Flūgu ģimene cer rast risinājumu, lai varētu turpināt atbalstīt Gulbenes novada jauniešus.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes