Bērni sarūpē dāvanas pamestajiem dzīvniekiem 2

Negaidītu popularitāti un atsaucību Gulbenes vidusskolas jaunāko klašu skolēnu vidū izraisīja aicinājums vākt ziedojumus Alūksnes dzīvnieku patversmei. Bērni ziedojuši suņu un kaķu barību, segas, ko paklāt dzīvniekiem, rotaļlietas un daži pat ir uzrakstījuši pavadvēstules, kuras pievienojuši dāvinājumiem. Tādējādi ar īpašu sirsnību un labestību šajā skolā bērni sagaida Starptautisko mazo dzīvnieku aizsardzības dienu, kuru atzīmēsim 4.oktobrī.


“Saziedotā daudzums šoreiz nebija svarīgs, svarīga bija attieksme! Pilnīgi viss saziedotais tiks nogādāts patversmē. Paldies bērniem, viņu vecākiem, skolotājiem par ieinteresētību! Spēja līdzi just nelaimē nonākušiem dzīvniekiem bērnus veido par labiem cilvēkiem,” “Dzirkstelei” saka Gulbenes dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepaiņu draugu klubs” vadītāja Ira Žeigure, pēc kuras iniciatīvas skolā notika šis pasākums.


“Ķepaiņu draugu klubs” saka paldies Gulbenes vidusskolas 3.a klases audzinātājai Elitai Reinsonei, kura ir arī dzīvnieku aizsardzības biedrības biedre! Paldies 2.b klases audzinātājai Ligitai Kordulei, 4.b klases audzinātājai Vijai Andževai, 3.b klases audzinātājai Lienei Leišavniecei, 2.c klases audzinātājai Laurai Zommerei, 2.a klases audzinātājai Zintai Vagulei, 1.a klases audzinātājai Rutai Jansonei, 1.b klases audzinātājai Aijai Ūdrei, kā arī4.a klases skolniecei Tīnai Garajai!


I.Žeigure atgādina, ka sestdien, 4.oktobrī, pulksten 14.00 visi, kuriem ir tāda iespēja, tiek mīļi gaidīti Alūksnes dzīvnieku patversmē, lai kopā atzīmētu Starptautisko mazo dzīvnieku aizsardzības dienu.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Astes un Ūsas

Paldies jums, bērni, par sarūpētajām dāvanām!!! Dzīvnieku mājas Astēm un Ūsām iemītnieki jau nogaršojuši jūsu sūtītos labumus un atzinuši par labu esam un visiem jums sniedz savu ķepu - dod 5!!! :) Liels prieks, ka jūsu skolā tiek audzināta atbildība par mazajiem četrkājainajiem draugiem. Un ļoti ceram, ka jūsu aprūpē nonākušie pūkaiņi nekad nenonāks pie mums un mums nebūs jābrauc sniegt kādam palīdzība. Un gaidām ciemos, tikai iepriekš gan piezvaniet. Šajā linkā jūs variet apskatīties 04.oktobra pasākuma norisi Astēs un Ūsās. http://failiem.lv/u/fowfhel, drīz saliksim bildes arī savā lapā www.draugiem.lv/astesunusas
Paldies jums visiem, biedrības Astes un Ūsas vārdā, tās vadītājs Modris Briedis.

pirms 6 gadiem, 2014.10.06 14:45

Skolēnu, jauniešu aktivitātes