Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Brīvprātīgā jauniete no Spānijas organizē pasākumu "Sieviešu rokas"

Lai pievērstu uzmanību sievietes lomai sabiedrībā, brīvprātīgā jauniete Irene Rodriguez no Spānijas zīmīgā datumā, 8.martā, Gulbenes 2.vidusskolā organizēja pasākumu „Sieviešu rokas”, informē Gulbenes novada domes vecākā sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Kalmane.

Skolas vestibilā gan bērni, gan pedagogi, gan vecāki un ikviens izglītības iestādes apmeklētājs varēja aplūkot izstādi no fotoattēliem un audzēkņu veidotiem zīmējumiem, kuros attēlotas sievietes rokas dažādos darbos.

"Šajā reizē akcijas veidā tika dalītas arī īpašas nozīmītes un uzlīmes, lai atbalstītu sieviešu līdztiesību pasaulē un mudinātu sievietes vismaz pusstundu neko nedarīt un vienkārši atpūsties," stāsta G.Kalmane.

„Šo ideju es aizguvu no savas mammas, kura līdzīgu pasākumu reiz organizēja Spānijā. Vēlējos parādīt, ka sievietes darbs nav tikai mājas uzkopšana. Viņas veic arī daudzus citus darbus, arī tādus, kas uzskatāmi par vīriešu darbiem. Manuprāt, viss sākas no sievietes rokām, tāpēc vienā fotoattēlā var redzēt sievietes un maza bērna rokas. Ideju man palīdzēja realizēt skolotājas Evita Zālīte un Daiga Bleikša,” stāsta Irene Rodriguez.

Arī turpmāk Gulbenes 2.vidusskolā sociālo zinību un ētikas mācību stundās tiks pievērsta tam uzmanība tam, cik lliela nozīme ir sieviešu rokām.

"Aktivitātes organizētas Eiropas brīvprātīgā darba projekta “Let it be” ietvaros. To finansē ar Eiropas Komisijas atbalstu," norāda G.Kalmane.


Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes