CSDD konkursa „Gribu būt mobils!” reģionālajā pusfinālā piedalās arī gulbenieši

Šonedēļ visā Latvijā sākas CSDD konkursa „Gribu būt mobils!” reģionālie pusfināli. Par to informē VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija" sabiedrisko attiecību daļas speciāliste Agnese Korbe.

A.Korebe stāsta, ka pirmās sacensības notiks rīt, 13.janvārī, Rīgā, Biķerniekos. Kopumā septiņās reģionālajās sacensībās Latvijā piedalīsies 70 komandas – katrā pusfinālā attiecīgā reģiona desmit labākās komandas. Savukārt martā notiks lielais fināls, kurā piedalīsies katra pusfināla labākā komanda.

"Gulbenē sacensības notiks piektdien, 16.janvārī, pulksten 11:00 Gulbenes Valsts ģimnāzijā. Piedalīsies pa divām komandām no Strautiņu pamatskolas, Kusas pamatskolas un Bērzpils vidusskolas, kā arī komandas no Gulbenes vidusskolas, Gulbenes Valsts ģimnāzijas, Jaunlaicenes pamatskolas un Malienas pamatskolas," norāda speciāliste.

Reģionālajās sacensībās dalībniekiem jādemonstrē zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem gan pie datora, gan darbojoties ar dažādām ceļu satiksmes shēmām, bet komandu kapteiņiem būs atsevišķs uzdevums. Tāpat konkursa dalībniekiem dota vēl nebijusi iespēja – sagatavot un prezentēt savus priekšlikumus un ierosinājumus saistībā ar satiksmes drošības portāla bērniem un jauniešiem http://berniem.csdd.lv turpmāko attīstību.

Plānots, ka septiņi pusfināli no 13.janvāra līdz 3.februārim.

Konkurss „Gribu būt mobils!” notiek jau no 2006./2007.mācību gada.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes