Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Desmit aizraujošas dienas bērnu vasaras nometnē Rēveļos (labots)

Sadarbībā ar Gulbenes novada pašvaldības atbalstu bijušajā Rēveļu pamatskolā jūlijā un augustā uzņēmums SIA “Evergreat” veiksmīgi realizēja divas bērnu nometnes "Iepazīsti, piedzīvo, radi", kuras kopā ilga 10 dienas un kurās katrā piedalījās 20 bērni vecumā no 7 līdz 12 gadiem. Par to informē  SIA Evergreat sabiedrisko attiecību speciāliste Liene Žīgure.

Idejas autors - SIA “Evergreat” valdes loceklis Reinis Grants - ar radošo komandu pateicas visām ģimenēm, kuras atbalstīja un sniedza iespēju savām atvasēm piedzīvot radošu, dzīvespriecīgu, iedvesmojošu un aktīvu nometnes nedēļu.

Nometņu mērķis bija nodrošināt saturīgu un vērtīgu brīvā laika pavadīšanu bērniem, sekmēt bērnu radošo potenciālu, personīgo izaugsmi, iepazīstināt ar aktīva dzīvesveida iespējām, veicināt bērnu izpratni par dabu, veselīgu dzīvesveidu, kā arī harmoniskām, cieņpilnām savstarpējām attiecībām praktiskā darbībā.

Radošā komanda atzīst, ka darbs ar bērniem vienmēr ir izaicinošs un aizraujošs.

„Lai gan pasākumu programma tiek laicīgi saplānota, tomēr reālajā praksē to bieži pielāgojām konkrēto bērnu raksturiem un vajadzībām. Šajās nometnēs uzsvaru likām uz atbalstošas vides radīšanu, kur bērni varēja mācīties apzināties sevi kā individualitāti veselumā, kā arī raisīt savu iekšējo potenciālu”, stāsta L.Žīgure.

Viņa atklāj, ka nometnes laikā katrs bērns sastapās ar dažādiem izaicinājumiem, kur bija nepieciešams pārvarēt bailes, nedrošību, pašvērtējuma trūkumu, uzņemties atbildību par savām izvēlēm un rīcību, tai pat laikā piedzīvojot skaistu līdzdarbošanās un mijiedarbības procesu ar pārējiem nometnes dalībniekiem.

"Novērojām, ka bērniem visgrūtākais bija rast mieru klusumā, ieklausīties līdzcilvēkos, kā arī apstāties un koncentrēt uzmanību uz veicamo uzdevumu. Savukārt bērniem labi padevās sava radošuma izpaušana, sadarbība, atbalsts, pieņemšana, atvērtība, koncentrēšanās un iedvesmošana," stāsta L.Žīgure.

SIA „Evergreat” komanda rosina vecākus vairāk pievērst uzmanību klātesamībai ar saviem bērniem, ieklausīties un atbalstīt bērnus vēlmēs, interesēs un radošajās izpausmēs.


Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes