Dosies ekskursijā uz „Via Hanseatica“ tūrisma objektiem - Raunas pils skatu torni un Leļļu izstādi Ungurmuižā

Septembrī tūrisma maršruts „Via Hanseatica“ izsludināja zīmējumu konkursu izglītības iestāžu klašu kolektīviem no visas Latvijas.

"Lai piedalītos konkursā, skolēni līdz 12.oktobrim tika aicināti izvēlēties kādu no „Via Hanseatica“ tūrisma objektiem – tas bija jāattēlo zīmējumā vai kādā citā radošā formātā, lai cīnītos par balvām – bezmaksas ieejas kartēm klases ekskursijai izvēlētajā objektā," skaidro Vidzemes plānošanas reģiona speciāliste Anita Āboliņa.

Kopumā konkursā piedalījās 20 klašu kolektīvi no dažādām Latvijas malām – arī no Gulbenes vidusskolas un Sveķu internātpamatskolas.

Iesūtītos darbus izvērtēja tūrisma objektu saimnieki – konkursa uzvarētāji dosies ekskursijās uz izvēlēto tūrisma objektu, lai ar to iepazītos tuvāk un atklātu vēl līdz šim nezināmo „Via Hanseatica“ maršrutā.

"Gulbenes vidusskolas 3.a klase balvā ieguva iespēju kāpt Raunas pils skatu tornī. Vienu no galvenajām konkursa balvām ieguva arī Sveķu internātpamatskolas 5.klase, kura dosies uz Leļļu izstādi "Kofermājiņu ceļojums" Ungurmuižā un apmeklēs Mazo Unguriņu," atklāj A.Āboliņa.

Konkursa organizatori atgādina, ka transporta izdevumi nokļūšanai uz objektu nav iekļauti balvā.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes