„Eiropas eksāmena” fināla sacensībās piedalīsies arī skolēni no Gulbenes novada

Lai noteiktu un apbalvotu „Eiropas eksāmena” laureātus, erudītākie skolēni, kuri 8. maija tiešsaistes eksāmenā ieguva maksimālo punktu skaitu, savas zināšanas apliecinās fināla sacensībā. Tā notiks 15.maijā pulksten 11.00 Rīgā, Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvāris 28). „Eiropas eksāmena” noslēguma pārbaudījumā piedalīsies skolēni no dažādām Latvijas pilsētām – arī no Gulbenes novada. Par to informē EKP Komunikācijas nodaļas speciāliste Liene Reine-Miteva.

"„Eiropas eksāmena” laureātu apbalvošanas ceremonijā piedalīsies Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, Beļģijas vēstnieks Latvijā Franks Arnauts, Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Attīstības sadarbības politikas nodaļas vadītāja Anda Grinberga, Eiropas gada attīstībai nacionālā koordinatore Madara Siliņa, Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāta komunikācijas un sabiedrisko attiecību departamenta vadītāja Linda Jākobsone un citi, " stāsta L.Reine-Miteva.

Viņa atgādina, ka 8.maijā Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā ikvienam interesentam bija sagatavojusi iespēju pārbaudīt zināšanas „Eiropas eksāmenā”, kas šogad pulcēja rekordlielu dalībnieku skaitu. Tiešsaistē www.esmaja.lv eksāmenā piedalījās skolēni no 424 skolām, kā arī pieaugušie. Kopā turpat 5 000 Latvijas iedzīvotāju šogad izmēģināja savus spēkus nokārtot "Eiropas eksāmenu", un tas ir gandrīz uz pusi vairāk nekā pērn.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes