Ēnu dienā būs iespējams ēnot VUGD amatpersonas

Šā gada 13.februārī norisināsies ikgadējā Ēnu diena, kurā vairāk nekā 300 skolēniem būs iespējams apmeklēt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) struktūrvienības visā Latvijā un, sekojot VUGD amatpersonu ikdienas darbiem, gūt neatsveramu pieredzi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas speciāliste Agrita Vītola.
"Ēnu dienā skolēniem būs iespēja iejusties ugunsdzēsēja glābēja, posteņa komandiera, ugunsdrošības inspektora vai citu dienesta amatpersonu amatos. Tā ir lieliska iespēja saņemt atbildes uz visiem jautājumiem par VUGD, kā arī par iespējām nākotnē kļūt par kādu no šo profesiju pārstāvjiem," norāda A.Vītola.

Pērn 84 VUGD struktūrvienībās visā Latvijā viesojās vairāk nekā 267 ēnas.

Pieteikties ēnot VUGD amatpersonas iespējams šeit: http://enudiena.lv/vakances?search=&field=&profession=&organization=645&region=&p=1&sort=default
Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes