"eXperiments": apbalvo arī mūsu novada skolotājus

Atzīmējot Latvenergo koncerna 8. un 9. klašu skolēnu erudīcijas konkursa ”eXperiments” 20.gadadienu, tika godināti fizikas skolotāji – skolēnu komandu konsultanti. Par to informē AS "Latvenergo" preses sekretāre Ivita Bidere.

"Pedagogi piedalās konkursā, nežēlojot laiku un spēku, jo tic tā idejai radīt jauniešos interesi par fiziku. Vairāk nekā 150 skolotāji regulāri startē ”eXperimentā”, turklāt daļa no tiem piedalījušies pat 10, 11, 12 un arī 20 gadus. Pateicības un piemiņas balvas tika pasniegtas vairākās nominācijās – „Motivācijas paraugs” (stāžs 3 līdz 4 gadi), „Iedvesmas un enerģijas avots” (stāžs 5 līdz 9 gadi), „Sudraba tilts” (stāžs 10 līdz 14 gadi) un „Zelta pamati” (stāžs 15 līdz 20 gadi). 20 erudīcijas konkursa skolotāji-konsultanti saņēma īpašas godalgas par ilggadēju ieguldījumu”eXperimentā”," stāsta I.Bidere.

Īpaša pateicība tika izteikta arī  Gulbenes novada pedagogiem - Tatjanai Pētersonei no Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas par dalību konkursā 14 gadus, Elīnai Gusārei no Gulbenes 2. vidusskolas par dalību konkursā 3 gadus un Helēnai Klucei no Stāķu pamatskolas, kura eXperimentam veltījusi vairāk nekā 5 gadus.

Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes