Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaida jaunus sportistus! 4

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola turpina uzņemt audzēkņus. Šogad kopumā skolā darbojas 37 grupas un tiek plānots atvērt vēl 7 jaunas grupas: pa divām vieglatlētikā un volejbolā, pa vienai - basketbolā, distanču slēpošanā un orientēšanās sportā.

“Ir iespēja trenēties sešos sporta veidos - basketbolā, volejbolā, orientēšanās sportā, futbolā, vieglatlētikā un distanču slēpošanā. Sporta skolā strādā 22 treneri,” stāsta metodiķis treneru darbā un basketbola treneris Dainis Mikolajs un piebilst, ka visvairāk bērnu trenējas vieglatlētikā, volejbolā un basketbolā.

Pērn sporta skolā bija 540 audzēkņi, pašlaik 470, bet notiek vēl bērnu uzņemšana. Pagaidām sporta skola piedāvā volejbolā trenēties tikai meitenēm, savukārt basketbolā – puišiem.

“Mazajās grupās vēl gan ņemam meitenes, bet vēlāk nevaram viņas likt spēlēt basketbolu kopā ar puišiem. Tas gan pagaidām ir idejas līmenī, bet domājam arī par to, lai volejbolā varētu trenēties puiši, bet basketbolā – meitenes,” saka D.Mikolajs.

Sporta skolas audzēkņi piedalās ne tikai valsts sacensībās, bet, ja ir perspektīva grupa, arī sacensībās ārzemēs, piemēram šogad volejbolistes bija Bulgārijā, savukārt basketbolisti pērn brauca uz turnīriem Igaunijā.

Sociālajos tīklos ne reizi vien mammas interesējās, uz kādu sporta nodarbību varētu vest 3 vai 4 gadus vecu bērnu. D.Mikolajs norāda, ka sporta skolā diemžēl tik mazus bērnus neņem, jo to neļauj noteikumi.

“Mēs varam uzņemt sporta skolā audzēkņus, kuri sasnieguši sešus, septiņus gadus,” norāda D.Mikolajs.

Treniņi sporta skolas audzēkņiem notiek sporta centrā, sporta skolā, Stāķu sporta zālē, bijušās Bērzu sākumskolas zālē. “Uz zāli Stāķos, piemēram, futbolistus vedām ar autobusu,” stāsta D.Mikolajs, kurš arī uzsver, ka sporta skola ir atvērta sadarbībai ar novada skolām, lai nav tā, ka skolēni nevar savienot treniņus ar mācībām vai citiem interešu pulciņiem, jo pārklājas laiki.

“Galvenais, lai bērns būtu ieguvējs un paspētu gan skolā visu paveikt, gan uz treniņu atnākt,” uzsver D.Mikolajs.

Sporta skola nodrošina arī dienesta viesnīcu, kurā ir līdz 40 gultasvietām. Tā kā darbību turpina arī sporta skolas “Talantu programma”, tad tie perspektīvie audzēkņi, kuri nedzīvo pilsētā, var rēķināties ar to, ka viņiem būs kur dzīvot.

“Mēs izvērtējam, vai audzēknis ir perspektīvs un vēlas strādāt. Tas neattiecies tikai uz Gulbenes novada bērniem. Piemēram, pērn atnāca perspektīvs puisis no Lubānas, kas nodarbojas ar basketbolu, un dzīvos viesnīcā jau otro gadu. Ir arī meitene no Litenes, kas trenējas vieglatlētikā un dzīvo dienesta viesnīcā,” stāsta D.Mikolajs un piebilst, ka šogad sporta skola tiecas uz kvalitātes celšanu gan treniņos, gan darbā.

“Sporta skolas mērķis ir arī baseina būvniecība, jo tas noderētu ne tikai sportistiem, bet arī citiem novada iedzīvotājiem,” saka D.Mikolajs. 


Uzziņai

Ja vecāki vēlas gūt vairāk informācijas saistībā...

ar basketbola treniņiem, jāvēršas pie D.Mikolaja (tālrunis 26682145),

par vieglatlētiku - pie Irēnas Aizpures (tālrunis 26559118),

par volejbolu – pie Solvitas Vīcupas (tālrunis 29550936),

par futbolu - pie Kaspara Usāna, (tālrunis 28934650),

par orientēšanos - pie Sarmītes Gobiņas (tālrunis 26562559),

par distanču slēpošanu – pie Lāsmas Gabduļinas (grupas Lejasciemā, tālrunis 26165827) un pie Solvitas Brezinskas (grupas Gulbenē, tālrunis 27855990).

Sporta skolā strādā arī fiziskās sagatavotības treneris Ingolfs Lūsis, kā arī fizioterapeite Ingvilda Stībele.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Sporta skolai

Liekas ka mūsu Gulbenē ir tikai futbolisti, par citiem sporta veidiem te portālā informācija niecīga vai drīzāk nekāda

pirms 2 gadiem, 2017.09.21 19:19

IR

Tā vis nav, ir arī par brīvo cīņu diezgan daudz rakstīts.

pirms 2 gadiem, 2017.09.22 01:41

Un raksti arī par vieglatlētiku un volejbolu arī ir.

pirms 2 gadiem, 2017.09.22 22:10

Un kāpēc mazajiem sportotājiem šogad treniņu laiki salikti tādi,ka tos var apmeklēt var tikai Gulbenē dzīvojošie bērni?Braukātājiem laikam nav atļauts sportot sporta skolā,jo pie Irēnas treniņu laiks ir no 17:20-18:50.Kurš mazais braukātājs šajā laikā vēl ir Gulbenē?Visi jau sen ir mājās....

pirms 2 gadiem, 2017.09.24 22:51

Skolās