Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes bērnu bibliotēka aicina trīsgadniekus! 2

Grāmatas ir neaizstājamas, lai izaugtu gudra, zinātkāra, izglītota un veiksmīga Latvijas nākamā paaudze! Bibliotēkas ir lieliskas vietas, kas iedvesmo lasīt un palīdz izaugt grāmatu draugiem.

Gulbenes bērnu bibliotēkā martā sestdienās atkal būs Grāmatu starts. Tā ir lasītrosināšanas programma mazajiem trīsgadniekiem kopā ar vecākiem, vecvecākiem. Gulbenes bērnu bibliotēkā šī ir jau trešā reize, kad uz pirmo tikšanos ar bibliotēku aicina šī programma. Iepriekšējās reizēs Gulbenes bibliotēkā programmas galvenais talismans bija Pūčulēns, šajā reizē mazos lasītājus bibliotēkā sagaidīs runcis Misiņš.

Nodarbības notiks četras reizes – 4., 11., 18. un 25.martā. Nodarbības ilgums būs viena stunda. Šajā stundā mazuļi kopā ar vecākiem un bibliotekāri lasīs, radoši darbosies un aktīvi kustēsies. Nodarbība sāksies plkst. 11.oo.

Vecāki, ja Jūsu bērns ir vecumā no trīs līdz četriem gadiem, tad aicinām pieteikties uz nodarbībām līdz 2.martam un aizraujoši pavadīt marta sestdienas rīta pusi. Apsolām, ka neiztiks bez pārsteigumiem, dāvanām un jautriem brīžiem!

Informācijai:

Grāmatu starts“ uzrunā un iesaista lasīšanā ģimenes, piedāvā radošas un attīstošas nodarbības.  Bibliotēkas apmeklējuma laikā katram mazajam dalībniekam tiek dāvināts īpaši veidots „Grāmatu starta“ pūču komplektiņš – mugursoma, lasāmgrāmata, mīļlietiņa un noderīgs materiāls vecākiem par lasīšanu. „Grāmatu starts“ rosina, lai arī turpmāk bibliotēku durvis visjaunākajiem lasītājiem ir atvērtas.

Grāmatu starts“ ir LNB Bērnu literatūras centra veidota lasīšanas veicināšanas programma pirmsskolas vecuma bērniem, kas rūpējas par lasītprieku, lasītprasmi, izglītību un personības attīstību un tajā ir iesaistījušās daudzas Latvijas bibliotēkas, arī Gulbenes novada bibliotēka.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

no pagasta

Kāpēc pagastu bibliotēkas nepiedalās šajā programmā? Vai es no pagasta varu braukt uz Gulbenes bibliotēku ar savu trīsgadnieku?

pirms 2 gadiem, 2017.02.16 16:21

Bibliotekāre

Programs, var braukt arī no pagastiem, zvaniet un piesakiet! Gaidam!

pirms 2 gadiem, 2017.02.18 19:19

Skolās