Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes bērnu bibliotēkā – lasīšanas karuselis

Gulbenes bērnu bibliotēka aizsāk jaunu lasīšanas ciklu – Grāmatu izlasīšanas karuseli vasarā. Šā cikla mērķis ir popularizēt lasīšanu kā aizraujošu nodarbi bērniem vasaras mēnešos un apgūt prasmes atrast savam vecumam atbilstošas grāmatas. Grāmatu lasīšana ilgs no 1.jūnija līdz 31.augustam.

Lasīšanas karuselī piedalīsies ikviens Gulbenes bērnu bibliotēkas lasītājs līdz 9.klasei, kurš ieradīsies bibliotēkā pēc savam vecumam atbilstošām grāmatām. Protams, pats galvenais grāmatu lasītājs būs runcis Misiņš, kurš ir apsolījies šad tad atnākt uz bibliotēku un pastāstīt par savām izlasītajām grāmatām…

Lasītājiem jābūt gataviem pēc grāmatas izlasīšanas atbildēt uz jautājumiem, aizraujoši pastāstīt par izlasīto. Vasaras brīvlaika beigās tiks saskaitītas izlasītās grāmatas un čaklākie lasītāji saņems garšīgas balvas. Runcis Misiņš ir apsolījis ne vien saskaitīt izlasītās grāmatas, bet arī nopietni konsultēties ar bibliotekārēm par labākajiem lasītājiem. Galvenais kritērijs, lai saņemtu balvas, ir lasīt savam vecumam atbilstošas grāmatas, mācēt par tām pastāstīt un prast atrast savam vecumam atbilstošas grāmatas bibliotēkas plauktos.

Lai lasītājiem būtu vieglāk atrast grāmatas, jau maija beigās uz skolām tika izsūtīti grāmatu saraksti, kuros pa tēmām ir sakārtotas grāmatas atbilstoši vecuma grupām – 1. un 2.kl., 3. un 4.kl., kā arī 5. un 6. kl. Lasītājiem pēc 6.kl. atbilstoša vecuma grāmatu atrašana nesagādās grūtības – tā apgalvo mūsu runcis!

Ļoti ceram, ka Grāmatu karuselis griezīsies katru vasaru un varbūt ne tikai vasarā! Gaidām lasītājus katru darba dienu no 10.oo – 18.oo. Runcis Misiņš atgādina – vasarās bibliotēka nestrādā sestdienās!


Pievieno komentāru

Skolās