Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes mūzikas skolā - jau 54.izlaidums

Šogad jau 54.izlaidums notika arī Gulbenes mūzikas skolā, ko šajā mācību gadā absolvēja 18 audzēkņi, eksāmenos uzrādot ļoti labus rezultātus, tāpēc ir lielas cerības, ka kāds no absolventiem izvēlēsies turpināt muzikālo izglītību. Skaitliski lielākais absolventu skaits – 12 – bija klavieru klasē. Četras meitenes absolvēja flautas klasi, viena audzēkne apguvusi klarnetes, viena tubas spēli.  Mūzikas skolas direktore Ilona Matīsa atzina, ka lepojas ar skolas absolventiem, kuri iesākto ir spējuši paveikt līdz galam, lai gan šis laiks ir prasījis izturību, pacietību, mērķtiecību, tam pretim dodot izglītību, muzikalitāti, prasmi spēlēt mūzikas instrumentu un uzstāties, iemīlēt un saprast mūzikas pasauli.

“Talants sevī apvieno arī milzīgu bērnu un pedagogu darbu. Lai sasniegtu augstus rezultātus ir jābūt mērķtiecīgam un neatlaidīgam, jo visu paveikt tikai nodarbību stundas laikā nav iespējams. Ir daudz jāstrādā arī mājās, tāpēc liela nozīme ir vecāku atbalstam un palīdzībai. Krīzes vecums būtībā pienāk katram bērnam. Vienam tas manāms mazāk, otram – strikti ar tekstiem, ka vairāk mūzikas skolā nemācīšos. Tas ir brīdis, kas bērnam jāliek saprast, ka iesāktais ir jānoved līdz galam,” saka I.Matīsa.

Šāgada absolventi no savas puses sagādāja jauku pārsteigumu arī skolai, uzdāvinot mazu ābelīti, kas tika iestādīta skolas dārzā. Neizpalika arī tradicionālais absolventu brauciens uz Latvijas Nacionālo Operu un Baletu. Viņiem bija iespēja vērot baleta izrādi “Pērs Gints”.

Šonedēļ mūzikas skolā notika arī iestājeksāmeni. Direktore norāda, ka šobrīd ir grūti prognozēt, cik audzēkņu tiks uzņemti. ”Šogad mēs ceram, ka bērnu skaits nebūs mazāks, lai gan ir mainījušies noteikumi valsts līmenī,” bilst I.Matīsa.

Pievieno komentāru

Skolās