Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestris skatē defilē programmā iegūst 1.pakāpi

Lai veidotu interesi par Latvijas skolu jaunatnes dziesmu svētku kustību un nodrošinātu iespējas jauniešiem iekļauties Dziesmu un deju svētku procesā, veicinātu pūtēju orķestru tradīciju veidošanos un saglabāšanu izglītības iestādēs un popularizētu pūtēju orķestru žanru, kā arī novērtētu izglītības iestāžu pūtēju orķestru sniegumu un sekmētu diriģentu pieredzes apmaiņu, 23.aprīlī Rīgā notika Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defile programmu skate.

Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestri (diriģents Donāts Veikšāns un horeogrāfe Ilze Līviņa) žūrija novērtējusi ar 42,66 punktiem un 1.pakāpi pūtēju orķestru defilē programmā. Par to informē Gulbenes mūzikas skolas pūtēju orķestra diriģents Donāts Veikšāns.

Piebilstams, ka vēl pūtēju orķestri tika vērtēti šova programmā.


Žurijas komisijā darbojās VISC pētēju orķestru ekspertu padomes loceklis, diriģents Pēteris Rudzītis, Latvijas Republikas Zemessardzes orķestra priekšnieks Viesturs Lazdiņš un Valsts izglītības satura centra interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļas vecākais referents Egils Šķetris.

Pievieno komentāru

Skolās