Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada ģimnāzijai Kvalitātes zīme ļauj īstenot starptautiskus projektus

Gulbenes novada valsts ģimnāzija facebook.com priecīgi ziņo, ka "skola ir ieguvusi Kvalitātes zīmi, kas ļauj skolai īstenot starptautiskus projektus jaunatnes jomā programmā "Eiropas Solidaritātes korpuss". Esam tiesīgi uzņemt brīvprātīgajā darbā Eiropas valstu un programmas partnervalstu jauniešus, kā arī nosūtīt savus."

Šajā sakarā ģimnāzija vēsta, ka jaunatnes programmā jau ir sācies skolas pirmais Brīvprātīgā darba projekts - skolā ir ieradies brīvprātīgais jaunietis no Gruzijas George (Džordžs).

"Šobrīd jaunietis iepazīstas ar skolas vidi, skolēniem un darbiniekiem - vēro, piedalās stundās un plāno savas aktivitātes, par kurām jau drīzumā dzirdēsim. Projektā "Iesaistīts = Aktīvs" tiks piedāvātas dažādas radošas un kustību aktivitātes, kurās varēs iesaistīties ikviens interesents."

Piebilstams, ka ģimnāzija projektā gaida pievienojamies arī otru jaunieti.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes