Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes novada jaunieši piedalīsies pirmajā fizikas festivālā

Iekļūstot Vidzemes labāko komandu topā, 32 reģiona komandu konkurencē arī Gulbenes jaunieši ir kvalificējušies erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” finālam, kurā 12. maijā Rīgā tiksies visu Latvijas reģionu spēcīgākās komandas, informē konkursa koordinatore
Kate Nītiņa.

"No Gulbenes novada konkursa lielajā finālā piedalīsies Gulbenes 2.vidusskolas "Jumeits" "Heilo", "Octacore" un"Kilovati" (skolotāji Guntis Princovs, Ilze Ilgsaliete, Tatjana Pētersone un Raisa Raga) un Lizuma vidusskolas "Gravitācija" (skolotājs Juris Ločmelis).

No Vidzemes par fizikā zinošākās komandas titulu valsts mērogā un iespēju doties uz aizraujošu vasaras nometni sacentīsies arī Cēsu, Līgatnes, Valkas un Madonas novada 8. un 9. klašu skolēni.


Šogad konkursa fināls būs reizē arī Latvijā pirmais fizikas festivāls ar plašu izglītojoši izklaidējošu programmu ne vien pašiem finālistiem, bet arī līdzjutējiem un visiem zinātkārajiem bērniem un jauniešiem. Iespēja klātienē sekot līdzi konkursa lielā fināla izspēlei, kurā vienuviet tiksies 360 skolēnu no visas Latvijas, būs festivāla centrālais notikums.

Vairāk informācijas par festivāla programmu www.fizmix.lv/festivals.


“Konkursa noslēgums būs vēl nebijis notikums – finālisti varēs gan pārbaudīt savas zināšanas oriģinālos un āķīgos uzdevumos, gan piedzīvot īstus fizikas svētkus – Latvijā pirmo fizikas festivālu. Tajā ļoti gaidīti ir arī komandu līdzjutēji – skolasbiedri, brāļi, māsas un vecāki –, lai eksaktās zinības daudzveidīgās un aizraujošās aktivitātēs iepazītu visi kopā,” stāsta AS “Latvenergo” erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” projekta vadītāja Danute Kindzule.

Vairāk informācijas par komandām, to dalībniekiem un konkursa atlases kārtas rezultātiem https://www.fizmix.lv/eksperiments/komandu-tops

Pievieno komentāru

Skolās