Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes sākumskolā realizēs divus projektus

Ar novada domes deputātu akceptu Gulbenes sākumskolā tiks realizēti divi mūsdienīgi projekti Eiropas Savienības “Erasmus+” programmās.

Pašvaldība nodrošinās 1240,80 eiro priekšfinansējumu, kuru vēlāk atgūs, lai divi sākumskolas skolotāji varētu doties starptautiskās mācībās uz Grieķiju un viens uz Spāniju ar mērķi iegūto pieredzi un zināšanas pēc tam izmantot mūsdienīgas mācību vides veidošanā savā skolā. Projekta realizācijas laiks – no 1.augusta līdz nākamā gada 31.jūlijam. Kopējās projekta izmaksas ir 6204 eiro.

Pašvaldība nodrošinās arī vēlāk atgūstamo 2929,40 eiro priekšfinansējumu citam projektam, kas paredz divu Eiropas brīvprātīgo jauniešu no Spānijas un Vācijas iesaistīšanu darbā sākumskolā.

Viņi šeit kā brīvprātīgie strādāt sāks ar 1.septembri un Gulbenē paliks līdz nākamā gada 30.jūnijam. Projekta kopējās izmaksas ir 14 647 eiro.

Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes