Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbenes sākumskolā skolēni tiekas ar "draudzīgajām omītēm" 4

Gulbenes sākumskolai jau vairāku gadu garumā ir izveidojusies skaista sadarbība ar pilsētas senioru biedrību, ko paši mīļi saucam par “draudzīgajām omītēm”, Gulbenes novada pšvaldības mājaslapā stāsta Gulbenes sākumskolas projektu asistente Elīna Nagle.

"Ir īstenoti vairāki kopīgi iniciatīvprojekti, ir piedzīvotas skaistas draudzības. Daudz esam mācījušies cits no cita un dalījušies priekā. Šoreiz draudzēties turpinām skolas Brīvprātīgā darba projekta “Radām prieku!” ietvaros. Skolā uzņemam brīvprātīgo jaunieti no Spānijas un drīzumā uzņemsim vēl otru jaunieti. Brīvprātīgie jaunieši skolā veic dažāda veida radošās aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem ar mērķi dot iespēju visiem vairāk radoši izpausties un radīt vairāk prieka ikdienā. Protams, arī palīdzēt mums pierast pie darbošanās starpkultūru vidē un svešvalodu lietošanas ikdienā. Dažās savās aktivitātēs jaunieši iestāstīs arī mūsu draugus “draudzīgās omītes”. Omītes reizēm palīdzēs radošajās darbnīcās, kā arī pašas tiks aicinātas “ienest savu ideju” skolā kādā mācībstundā,"stāsta E.Nagle.

Lai iepazītos, 7. novembrī tikās skolas jaunizveidotā pašpārvalde, brīvprātīgā jauniete Maria un omītes.

"Pasākumu kopīgi nosaucām par “Paaudžu tikšanās pasākumu simtgades ieskaņās”. Mājturības kabinētā, gatavojot ēst,savstarpēji iepazināmies. Tad turpinājām gatavot gan senioru piedāvātos ēdienus, gan mūsu brīvprātīgās spāņu meitenes Marias ēdienu. Pēc tam devāmies spēlēt dažādas spēles, lūkoties senioru dejotās dejas un noskatīties prezentāciju, ko bija sagatavojusi Maria. Kopīgās vakariņās izrunājām dažas idejas, nofotografējāmies un devāmies mājās, draudzīgo omīšu pavadīti," atklāj E.Nagle.

Projekts Gulbenes sākumskolā norisināsies līdz pat vasarai.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

seksismam NĒ

Pamatīga dzimumu diskriminācija,ne visi opīši jau ir apmiruši,ka viņus neuzaicina.

pirms gada, 2018.12.06 13:01

onka ar konpekšu tūtu

Atnāks kāds vīrietis,tad uzreiz padomās par garīgām novirzēm un vēl visu kaut ko.

pirms gada, 2018.12.07 12:53

Anna

5 uzņēmumā sieviete plikam rokam liekas ēdienā.Redzot to es man estgriba pārgāja uzreiz.

pirms gada, 2018.12.08 21:55

?

Tu mājā ēst gatavo cimdos?

pirms gada, 2018.12.19 07:49

Skolēnu aktivitātes