Gulbenes vidusskolai – “Mammadaba” vēstniecības tituls

Gulbenes vidusskolai šis ir īpašs mācību gads, jo skola ieguvusi nomināciju “Mammadaba vēstniecība”, par ko liecina Zinību dienā skolai pasniegtais balti zaļais “Mammadaba” karogs.


Lai skolas saņemtu vides izglītības programmas vēstniecības titulu, tām iepriekšējā mācību gadā bija cītīgi jāpiedalās dažādos pasākumos. Gulbenes vidusskolā pagājušajā mācību gadā notika dažādas “Mammadaba” meistarklases aktivitātes, kurās iesaistījās skolēni un skolotāji.


AS “Latvijas valsts meži” jau vairākus gadus pievēršas jauniešu izglītošanā ar programmu “Izzini mežu!” un dažādām aktivitātēm. Tā mērķis ir veicināt skolēniem vispusīgu izglītību par meža nozīmi un vērtībām. Katru gadu astoņām skolām, kuras ir uzrādījušas vislabākos rezultātus, tiek piešķirts “Mammadaba vēstniecības” tituls, tagad starp skolām ir arī Gulbenes vidusskola.


Gulbenes vidusskolas skolotāja Lienīte Leišavniece, kura iesaistījusies šajā aktivitātē, “Dzirkstelei” stāsta, ka skolēniem ļoti patika mācību ekskursijas, jo tajās uzzinājuši daudz ko jaunu. “Aktīvi iesaistījās arī vecāki - gan putnu būrīšu gatavošanā, gan makulatūras vākšanā, gan mežu stādīšanā. Šogad mūsu pulks paplašināsies, jo vēlas piedalīties arī citas klases. Šogad esam pieteikušies arī UNESCO mežu stādīšanas olimpiādē. Mēs cenšamies domāt zaļi. Skolēni bija ļoti priecīgi, uzzinot, ka arī šogad piedalīsimies “Mammadaba” projektā,” stāsta L.Leišavniece.


Pievieno komentāru

Skolēnu, jauniešu aktivitātes