Gulbenietis uzvar „Dinamo Rīga” rīkotajā DJ konkursā 7

Neatņemama sporta pasākumu daļa ir laba mūzika, kas spēj pacilāt un vairot emocijas gan sportistiem, gan līdzjutējiem. 17.janvārī, kad Rīgas „Dinamo” mājas spēlē cīnīsies ar Novosibirskas "Sibirj" vienību, „Arēna Rīga” DJ pults saimnieks būs gulbenietis Elvis Kozlovskis, kurš uzvarēja hokeja kluba „Dinamo Rīga” rīkotajā DJ konkursā. Par to informē Gulbenes novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Gunta Krevica.

Gulbenes novada valsts ģimnāzijas 12.klases audzēknis E.Kozlovskis stāsta, ka konkurss norisinājies aizvadītā gada 15.novembrī „Arēnā Rīga”. "Biju viens no pieciem finālistiem. Sociālajos tīklos norisinājās balsojums, kas noteica konkursa uzvarētāju,” stāsta E.Kozlovskis, kas bez aizraušanās ar mūziku dejo tautisko deju kolektīvā „Rūsiņš” un aktīvi piedalās dažādos pasākumos.


Pievieno komentāru

Komentāri 7

aim

Izskatās, ka kaut ko tomēr māk gan. Tevi laikam moka skaudība. ;)

pirms 6 gadiem, 2014.01.18 22:29

Elvis

Balsojums notika ne tikai sociālajos tīklos, betbalsoja arī Dinamo hokejisti, tā kā diezgan objektīvi! :)

pirms 6 gadiem, 2014.01.21 14:15

Ne no Gulbenes

Nebija subjektīvs vērtējums, jo nu par viņu sabalsoja tikai «draugi» ... un man pat liekas, ka bija izveidots spams, ka jābalso par Elvi... Godīgi sakot, šad tad viss ko viņš spēlē ir galīgā ******* arī ballēs, starplaikos....
Cilvēciņam ir par daudz sakāpis, alkohols, smēķēšana....
tas nav vairs stilīgi :(

pirms 6 gadiem, 2014.01.22 11:02

Skolēnu, jauniešu aktivitātes