Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gulbīša pamatskolas bērni svētkos iepriecina sociālās aprūpes centra "Siltais" iemītniekus

Ar aprūpes centra „Siltais” iemītniekiem 19.decembrī nu jau daudzus gadus priekā, mīlestībā, dziesmās, dzejoļos un dāvanās dalījās Gulbīša pamatskolas bērni, viņu vecāki un skolotāji. Par to informē aprūpes centra "Siltais" vadītāja Inese Lesiņa.

"Ikviena sirdi iepriecina sarūpētā dāvana, un patiesu prieku izraisa bērnu priekšnesumi. Un pavisam mazs nieciņš atnes milzīgu prieku, gan devējam, gan ņēmējam. Bēni mācās došanas nozīmi, dalīšanās gandarījuma sajūtu un savas varēšanas robežas. Nemaz nenākas viegli pieiet pie vecā cilvēka, samīļot to un pateikt kādu labu vārdu. Ikviens cenšas un kāds drosmīgākais pamanās ierausties arī klēpī. Par to ir ļoti liels prieks. Redzot asaras daudzu senioru acīs, mēs saprotam, ka viss ir izdevies - ir sajusta mīlestība, saņemts prieks un atvērtas sirdis," stāsta I.Lesiņa.

Lai mēs katrs kādam vienmēr esam vajadzīgi, lai nekad mēs nejustos pamesti un lieki, lai mēs nebaidītos sniegt palīdzīgu roku svešiniekam, lai mūsu sirdis nenocietina steidzīgā ikdiena, lai atrodam laiku sev un saviem mīļajiem, lai ikvienam veselība un spēks, lai brīnums apmeklē visus! - novēl vadītāja.


Pievieno komentāru

Skolēnu aktivitātes